معرفی دوربین Panasonic Lumix DMC-G7 با قابلیت فیلم برداری 4K

معرفی دوربین Panasonic Lumix DMC-G7 با قابلیت فیلم برداری 4K

0
0
3

پاناسیونیک دوربین جدیدش را با نام G7 معرفی کرد، این دوربین دارای لنز قابل تعویض می باشد و در ساخت آن از آینه استفاده نشده است. ویژگی برجسته و اصلی این دوربین امکان فیلم برداری 4K آن می باشد. با استفاده از این دوربین می توانید فیلم هایی با ابعاد 3840×2160 پیکسل و با نرخ فریم 30 فریم برثانیه و یا 1080p و با نرخ فریم 60 فریم بر ثانیه را فیلم برداری کنید.

یک ویژگی جدید این دوربین امکان استخراج تصاویر با کیفیت 8 مگاپیکسل از فیلم های ضبط شده با کیفیت 4K می باشد. همچنین سه حالت نیز برای عکس برداری متوالی در کیفیت 4K پیش بینی شده است. در حالت اول تا زمانی که شاتر را نگه دارید با سرعت 30 فریم بر ثانیه تصاویر ذخیره میگردند، در حالت دوم از زمان فشار دادن شاتر در مرتبه اول تا زمان فشار دادن آن در مرتبه دوم تصاوبر ذخیره می گردند و در حالت سوم هنگامیکه دست خود را از روی شاتر بردارید، 30 فریم قبل و 30 فریم پس از برداشتن دستتان از روی شاتر ذخیره می گردد.

دوربین G7 دارای سنسور 16 مگاپیکسل و فوکوس اتوماتیک مبتنی بر کنتراست می باشد. همچنین G7 ویژگی Panasonic’s Depth را که ویژگی Defocus دوربین GH4 می باشد را به ارث برده است. ویژگی فوکوس اتوماتیک در نور کم، این دوربین را قادر ساخته است تا در محیط های کاملا تاریک بدون کمک لامپ فوکوس، فوکوس نماید. همچنین ویژگی فوکوس اتوماتیک برروی ستاره ها (Starlight) این قابلیت را به G7 داده است که در آسمان شب به طور اتوماتیک فوکوس نماید، در حالیکه به طور معمول اکثر دوربین ها نمی توانند اتوماتیک فوکوس نمایند و باید بصورت دستی فوکوس نمود.

این دوربین دارای یک ویوفایندر (viewfinder) با دقت 2360K نقطه از نوع OLED و یک صقحه نمایش لمسی با دقت 1040k نقطه می باشد. همچنین این دوربین دارای ارتباط بی سیم برای انتقال عکس ها و کنترل دوربین از طریق برنامه آندرویدی و ios ای پاناسونیک می باشد.

دوربین G7 از ماه ژوئن در دو رنگ مشکی و گانمتال (فلزی ترکیبی از مس و قلع و روی) عرضه خواهد شد. رنگ گانمتال آن به همراه یک لنز 14-42mm با قیمت 799.99 دلار و رنگ مشکی آن به همراه یک لنز 14-140mm با قیمت 1099.99 دلار به فروش خواهد رسید.دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر