انتشار برنامه‌ی تجربه کار با ساعت سامسونگ Gear S

انتشار برنامه‌ی تجربه کار با ساعت سامسونگ Gear S

0
0
1

سامسونگ دوست دارد تا به همه نشان دهد که محصول جدیدش چه قابلیت‌هایی دارد و چه‌کارهایی می‌تواند انجام دهد، به همین دلیل برنامه‌ای را با عنوان  Gear S Experience به معنای تجربه‌ی ساعت گیر اس بر روی گوگل پلی قرار داده است و دارندگان تبلت ها و تلفن‌های آندرویدی می‌توانند این برنامه را بر روی گوشی و یا تبلت خود نصب نمایند. با ورود ساعت گیر اس به بازار به‌عنوان اولین ساعت دارای درگاه سیم‌کارت که دارای ماژول وای فای و جی‌پی‌اس نیز می‌باشد، سامسونگ این برنامه را منتشر کرده است تا قبل و بعد از خرید کاربران بتوانند با ویژگی‌های این ساعت استثنایی آشنا شوند. در این برنامه شما می‌توانید مشاهده کنید که چگونه می‌توان با کی‌برد این ساعت و یا سیستم تشخیص گفتار آن پیام ارسال کرد و ویژگی‌های برنامه S Health آن را بررسی نمایید و یا تصویری 360 درجه از این ساعت را تماشا نمایید.

همانند برنامه‌های قبلی تجربه کار با دستگاه‌های سامسونگ، این برنامه نیز از طریق گوگل پلی در دسترس قرارگرفته و قابل دانلود می‌باشد. این برنامه بر روی تمام گوشی‌ها و تبلت های آندرویدی دارای آندروید 4 و بالاتر و حداقل تفکیک پیکسلی 480*800 قابل‌اجرا می‌باشد.

این برنامه رو از گوگل پلی دانلود کنید و به ما بگویید که این برنامه تمایل شمارا برای خرید این ساعت افزایش داده است یا خیر؟

samsung gear s ساعت سامسونگ گیر اسدیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر