یک شرکت آلمانی با این سرورها٬ خانه ها را گرم می کند

یک شرکت آلمانی با این سرورها٬ خانه ها را گرم می کند

0
0
0

اکثر افراد در تلاشند که در همین ابتدای فصل سرما خانه هایشان را مجهز به وسایل گرمایشی کنند و یا پتوها و کت هایشان را برای مقابله با سرما از کمدها بیرون آورند. در این میان٬ یک شرکت آلمانی با نام Cloud & Heat ایده جالبی داده که هم به نفع خودش هست و هم به نفع افرادی که قصد استفاده از آن را دارند.

این شرکت برای ایجاد گرما در خانه ها پیشنهاد داده که کابینتی متشکل از چند سرور را در هر خانه قرار دهد. همانطور که می دانید سرورها گرمای زیادی تولید می کنند و معمولا در محل نگهداری سرور در همه فصل ها از کولر استفاده می شود. اما به کمک این ایده جالب٬ می توان خانه ها را به کمک گرمای حاصل از فعالیت سرورها تامین کرد.

به گفته وبسایت Slate ٬ شرکت Cloud & Heat تنها شرکتی نیست که در این زمینه کار می کند٬ اما در فاز پیاده سازی از سایر شرکت ها پیش افتاده.

متاسفانه این سرویس برای صاحب خانه ها رایگان نیست و به دلایل نامعلوم٬ باید هزینه نصب را بپردازید. اما خبر خوب اینجاست که شرکت Cloud & Heat از قبض های برق و اینترنت شما محافظت کرده و اجازه نمی دهد هزینه بیشتری بپردازید. به نظر می رسد با این وجود٬ هر دو طرف واقعا سود می برند.

شما چطور فکر می کنید؟دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر