همکاری مایکروسافت و دراپ باکس برای سینک کردن مجموعه آفیس روی فضای ابری

همکاری مایکروسافت و دراپ باکس برای سینک کردن و ویرایش مجموعه آفیس روی فضای ابری

0
0
0

دراپ باکس بهترین مکان برای نگهداری فایل های آفیس شما می شود. دو کمپانی مایکروسافت و دراپ باکس دیروز اعلام کردند که همکاریشان را آغاز کرده و زین پس اپلیکیشن های مجموعه آفیس مایکروسافت می توانند مستقیما بر روی دراپ باکس شما ذخیره شوند. به لطف این همکاری٬ تعامل این اپلیکیشن ها با یکدیگر و ویرایش اسناد ساده تر خواهد شد.

مایکروسافت در پستی در وبلاگش این چنین توضیح داده که با اضافه کردن اکانت دراپ باکس به مایکروسافت Word ٬ Excel یا PowerPoint می توانید به صورت مستقیم و از درون اپلیکیشن های مایکروسافتی٬ درون دراپ باکس جستجو کرده و فایل های مرتبط را ویرایش یا مشاهده کنید. همچنین این کمپانی اعلام کرده که آفیس را برای آیپد٬ آیفون و آندروید با اضافه کردن این قابلیت در هفته های آینده آپدیت می کند.

در سوی دیگر و درون اپلیکیشن دراپ باکس برای iOS یا آندروید٬ کاربران می توانند بدون خروج از برنامه به ویرایش فایل های ورد٬ پاورپوینت و اکسل بپردازند. دراپ باکس هم گفته که در ماه های آینده نسخه ویندوز فون و نسخه مخصوص تبلت برنامه اش را بالاخره عرضه می کند.

نکته مهم دیگر این است که این همکاری محدود به حوزه موبایل نیست و در سال 2015 شاهد ادغام دراپ باکس با اپلیکیشن های تحت وب مجموعه آفیس خواهیم بود.

 دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر