بازکردن قفل صفحه گوشی موتورولا با خالکوبی دیجیتال

بازکردن قفل صفحه گوشی موتورولا با خالکوبی دیجیتال

0

از باز کردن قفل صفحه گوشی تون با واردکردن رمز و یا حتی تشخیص چهره خسته شده‌اید؟ خال‌کوبی دیجیتال و گوشی‌های موتورولا به کمک شما می‌آیند. شرکت موتورولا با همکاری شرکت VivaLnk که قبلاً خال‌کوبی دیجیتال را معرفی کرده بود، تگ‌های پوستی مبتنی بر فنّاوری NFC ایجاد کرده‌اند که می‌توانید با نزدیک کردن گوشی به این تگ‌ها بر روی پوست به‌سرعت قفل صفحه گوشی خود را بازکنید، البته این قابلیت در حال حاضر محدود به گوشی موتورولا Moto X می‌باشد.

این خال‌کوبی دیجیتال می‌تواند تا 5 روز بر روی پوست باقی بماند و با عرق کردن زیاد و یا حتی استحمام دچار مشکل نمی‌شود. این خال‌کوبی‌های دیجیتال دایره‌ای شکل بوده و 24 میلی‌متر قطر دارند و ضخامت آن‌ها 160 میکرومتر می‌باشد و تا فاصله 1 سانتی‌متری می‌توانند قفل صفحه گوشی شما را باز کنند.

این‌یک روش هوشمندانه و جذاب برای رهایی از شر پین کد و یا الگوی باز کردن قفل صفحه می‌باشد، اما با یک حساب سرانگشتی متوجه می‌شوید که باید مبلغ زیادی رو برای کاهش زمان چندثانیه‌ای در باز کردن قفل صفحه بپردازید. برای خرید یک بسته 10 تایی از خال‌کوبی دیجیتال شرکت VivaLnk باید 10 دلار بپردازید و از اون می تونید به مدت 50 روز استفاده کنید، درنتیجه برای یک سال باید مبلغ 80 دلار را برای خرید خال‌کوبی‌های دیجیتال بپردازید. این می تونه برای کسانی که روزهای پرمشغله‌ای دارن و از وقتی بیدار میشن گوشی تو دستشونه مفید باشه، اما برای کاربران عادی بهتره تا این پول رو صرف خرید Moto 360 و یا خرید یک گوشی بزرگ‌تر بکنند.

برچسب ها: 


دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر