تبدیل گوشی آندرویدی به دسته بازی‌های کامپیوتری

تبدیل گوشی آندرویدی به دسته بازی‌های کامپیوتری

0

دوست دارید تا یک دسته بازی بخرید تا بازی مورد علاقتون رو در کامپیوتر مبتنی بر ویندوز بازی کنید، اما تمایلی هم ندارید تا هزینه‌ی زیادی رو برای خرید دسته مخصوص بازی مورد علاقتون بپردازید که بعد از تمام شدن بازی، باید در گوشه‌ای بماند و خاک بخورد. شرکت GestureWorks Gameplay یک برنامه آندرویدی ساخته است که با کمک آن می‌توانید یک دسته بازی مجازی را ایجاد کنید، با کمک این برنامه می تونید از تبلت یا گوشی موبایلتان به‌عنوان یک دسته بازی بی‌سیم استفاده کنید.

به کمک قابلیت‌های این برنامه می‌توانید برای هر بازی دگمه‌های خاص آن بازی را در محل مناسب در صفحه گوشی‌تان قرار دهید. نسخه جدید این برنامه که آندروید را پشتیبانی می‌کند استانداردهای گرافیکی بیشتری را پشتیبانی می‌کند برای همین بازی‌های بیشتری با آن هماهنگی داشته و قابل‌استفاده می‌باشند.

برای خرید نسخه کامل این برنامه باید مبلغ 15 دلار رو بپردازید، که از طریق Steam به‌زودی در دسترس قرار خواهد گرفت. این قیمت برای یک اپلیکیشن آندرویدی زیاد هستش، اما بخاطر داشته باشید که این اپلیکیشن شما رو از شر خرید دسته‌های بازی متنوع و گران‌قیمت راحت می کنه.دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر