Taranis drone ، مخفی در آسمان

Taranis drone ، مخفی در آسمان

2
0
0

خلبانان جنگی قرار نیست همیشه در صحنه نبر حضور داشته باشند تا یک نبرد هوایی صورت پذیرد بلکه اکنون در دنیای هواپیماهای بدون سرنشین این توانایی هواپیما هاست که می تواند رزومه خوبی برای ارتش های بزرگ باشد.

اکنون دیگر هواپیماهای بدون سرنشین بیشتر از پیش به واقعیت نزدیک شده اند .اکنون مهندسین پرواز برای دور ماندن رد این هواپیماهای خاص از دسترس رادارها با توجه به فشار، درجه حرارت، داده های لحظه به لحظه از جریان هوا برای تحلیل مناسب تر، بدنه ای را طراحی می کنند که بتواند کاملا در آسمان مخفی بماند.

حتی سیستم های ناوبری این هواپیماها می تواند از راه دور کنترل شود و یا کاملا خودکنترل باشند و به مامووریت به نحو احسنت برسند.ادعام نیروی محرکه با موفقیت همراه بوده و سیستم اگزوز این هواپیما کاملا صدا و گرمای موتور را مخفی میکند و این هواپیما اولین هواپیمای پیشرفته ایست که انگلستان طراحی کرده است.

 دیدگاه‌ها

تصویر محسن

خیلی ممنون از مطلب ولی عکس با تصویر سازگار نیست .عکس متعلق به یکی از پهپادهای ارتش امریکاست نه انگلستان

تصویر مصطفی مؤذّن

دوست عزیز به دلیل کیفیت پایین عکس در سایت منبع مجبور به استفاده از عکس دیگری شدیم که در جستجوی گوگل با نام همین هواپیما ثبت شده بود.از بررسی بخش عقب هواپیما در تصویر منبع هم اینطور به نظر می آید که تصویر این مطلب درست است.
باتشکر

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر