شایعات خبر از توقف سری گوشی های نکسوس می دهند

شایعات خبر از توقف سری گوشی های نکسوس می دهند

1
0
1

این اولین بار نیست که می شنویم گوگل ممکن است تولید گوشی های برند نکسوس را متوقف کند٬ ولی ما همچنان منتظریم که حداقل یک گوشی دیگر با این برند تا آخر امسال تولید شود. این در حالی است که افشاگر معروف evleaks گفته که خبری از نکسوس 6 نیست و تولید نخواهد شد و ما باید با این سری گوشی ها خداحافظی کنیم.

evleaks این مطلب را این طور ادامه داده که "یک پروژه نقره ای در دست گوگل است" و شاید به این معناست که برنامه Silver Certification ای که پیش از این حدس زده می شد٬ ممکن است به واقعیت بپیوندد.

Silver Certification یا گواهی نقره ای چیست؟ به نظر می رسد این برنامه٬ پروژه جدید گوگل برای تشویق کردن کمپانی های ساخت قطعات برای تولید دستگاه هایی همه چیز تمام است که به جز برنامه های خود گوگل٬ برنامه های معدودی داشته باشند. تا آنجایی که به گوش ها رسیده٬ ال جی و موتورولا برای این برنامه اعلام آمادگی کرده اند.

البته که تا زمانی که یک اعلام رسمی از طرف خود گوگل مطرح نشود٬ از هیچ چیز نمی توانیم مطمئن باشیم.

دو نکسوس آخر یعنی نکسوس 4 و 5 -که هردو توسط ال جی تولید شدند- از زمان عرضه تاکنون گوشی های بوده اند که ارزش بسیاری در مقابل قیمت پرداختی داشته اند. در نتیجه بسیاری از مشتریان امیدوارند که امسال حاصل دیگری از تیم نکسوس را ببینند. واقعا امیدواریم که این اتفاق بیفتد و شاهد معرفی یک گوشی نکسوس دیگر باشیم؛ حتی اگر نام آن Nexus 6 نباشد.

شایعات خبر از توقف سری گوشی های نکسوس می دهند

 

شما چه نظری در مورد ادامه تولید گوشی های نکسوس دارید؟دیدگاه‌ها

تصویر محسن شادرو

سلام
من چند وقت پیش خبری خوندم که قراره HTC نکسوس جدید رو بسازه.
بعید بنظر میرسه گوگل تولید نکسوس رو متوقف کنه، شاید اسمشو عوض کنه ولی توقف رو بعید میدونم ، چون سری نکسوس طرفداران زیادی داره تو دنیا

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر