Flower Power گجتی برای گیاهان

Flower Power گجتی برای گیاهان

0

شاید تا به حال همه جور گجتی دیده باشید که به نحوی سعی دارند زندگی رو برای انسان بهتر و راحت تر کنند، اما امروز میخوام گجتی رو بهتون معرفی کنم که به فکر گیاهان هستش و می خواد زندگی گیاهان بهتر و زیبا تر کنه هرچند که زندگی ما انسان‌ها رو هم زیبا تر و راحت تر می کنه.

Flower Power گجتی هستش که این کار رو برای شما انجام میده. Flower Power محصول شرکت Parrot هستش که قبلاً با محصول دیگرش یعنی AR.Drone 2.0 آشنا شدیم.

این گجت دارای حس گرهایی است که این امکان رو به ما میده تا از گرمای هوا، تابش نور، میزان آب خاک و نیاز به کود را متوجه بشیم. این گجت می تونه به تلفن همراه شما به وسیله بلوتوث متصل بشه و اطلاعات دریافتی از حس گرها رو برای شما ارسال کنه. این گجت با یک باطری قلمی AA می تونه به مدت 6 ماه کار بکنه.

به همراه این گجت نرم افزاری برای تلفن همراه عرضه‌شده که اطلاعات دریافتی رو به شما نشون میده و همچنین دارای بانک اطلاعاتی حدود 7000 گیاه هستش. زمانی که نوع گیاه تون رو در برنامه مشخص می‌کنید، برنامه اطلاعات جامعی از گیاهتون رو در اختیار تون قرار می‌ده و با اطلاعات دریافتی از حسگرها شما رو برای بهبود وضعیت گیاه راهنمایی می کنه.

این گجت با قیمت 60 دلار به فروش میرسه.

نظرتون راجع به این ابتکار جدید چیه؟دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر