فروشگاه جدید و آنلاین گوگل برای فروش سخت افزار

فروشگاه جدید وآنلاین گوگل برای فروش سخت افزار

0
0
0

گوگل تا کنون برای فروش محصولات سخت افزاری در قالب اسمارت فون ها، تبلت ها، Android Wear ،Chromecast ،Nexus Player، لوازم جانبی و ... از بخش Devices فروشگاه پلی‌استور استفاده می کرد.

این شرکت در حال حاضر فروشگاه آنلاین جدید خود را راه اندازی کرده که از فروشگاه پلی‌استور مجزاست و تنها محصولات سخت افزاری را عرضه می نماید. بسته به منطقه زندگی تان، شما می توانید محصولات مختلف را از این فروشگاه مشاهده نمایید. برای مثال، در هند، وبسایت در بخش تلفن ها، Nexus 6 و در بخش تبلت ها، Nexus 9، در بخش TV & Video، دستگاه Chromecast و در بخش Android Wear نیز G Watch و Gear Live را نشان می دهد.

وبسایت جدید تصاویر بزرگی از محصولات همراه با فونت های بزرگ برای شرح و مشخصات محصولات و حتی دارای عبارت "quotes" برای بررسی های انجام شده می باشد. با کلیک بر روی دکمه buy، پنجره ای در بخش راست با محصول انتخاب شده باز می شود و سپس می تواند ادامه فرآیند خرید را مشابه با تجربه خود از Play Store انجام دهید.

منوی کناری سمت چپ صفحه نیز محصولات سفارش داده شما را نشان می دهد، این لیست تنها محصولات خریداری شده از همین فروشگاه را نشان می دهد و هیچ ربطی به فروشگاه پلی‌استور ندارد.

برچسب ها: 


دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر