برترین ISP های سه ماهه دوم سال ۹۳ معرفی شدند

برترین ISP های سه ماهه دوم سال ۹۳ معرفی شدند

1
0
0

طبق روال معمول٬ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی این بار هم برای سه ماهه دوم امسال برترین ارائه دهنده های خدمات اینترنت پر سرعت در کشور را مشخص کرد.

به گزارش بیتنا٬ غلامرضا داداش زاده -معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی- اعلام کرد که شرکت انتقال داده های آسیاتک عنوان بهترین ISP سه ماهه دوم ۹۳ را کسب کرده و پس از آن شرکت های پارس آنلاین ارتباطات و آریا رسانه تدبیر (شاتل) به طور مشترک رتبه دوم و شرکت داده گستر عصر نوین (های وب) رتبه سوم را کسب کرده اند.

داداش زاده همچنین گفت: «در اين ارزيابی شركتهای پيشگامان توسعه ارتباطات، نداگستر صبا، عصر انتقال داده‌ها، انتقال داده‌های رهام داتك، داده‌پردازی فن آوا و شركت مخابرات ايران به ترتيب رتبه‌های چهارم تا نهم را كسب كردند.»

وی ادامه داد که مهم ترین ملاک های این ارزیابی٬ قانونمندی، توسعه و اجرا، رعايت تعرفه‌های مصوب، كيفيت سرويس، پشتيبانی و به ويژه رضايتمندی مشتريان بوده است.

 

اما دو نکته در این لیست توجه ما را به خودش جلب کرد؛ اول اینکه شرکت مخابرات ایران با داشتن امکانات و توانایی های فراوان و ایجاد انحصار برای برخی مشترکین (به دلیل وجود کابل های فیبر نوری)٬ بدترین ISP کشور شناخته شده. دوم اینکه شرکت آسیاتک برای بار دوم در سال جاری به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات اینترنت پر سرعت در کشور شناخته شد. آسیاتک پیش از این٬ به عنوان بهترین ISP سه ماهه اول ۹۳ نیز شناخته شده بود.

 

شما کدام ISP را برتر می دانید؟ نظر خود را در بخش کامنت ها با ما و کاربران به اشتراک بگذارید.

برچسب ها: 


دیدگاه‌ها

تصویر yaghootsorkh

 آسیاتک

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر