چگونه از گوگل پلی بازی و برنامه دانلود کنیم؟

چگونه از گوگل پلی بازی و برنامه دانلود کنیم؟

0
0
3

همان‌طور که می‌دانید مدتی است تحریم‌های بخش گوگل پلی برای دسترسی ایرانیان به این فروشگاه بزرگ برنامه‌های آندرویدی کمتر و کمرنگ‌تر شده است و کاربران می‌توانند بسیاری از برنامه‌های آن را دریافت کنند. بااین‌حال بسیاری از برنامه‌های مهم و ارزشمند گوگل پشت دیوارهای تحریم باقی‌مانده‌اند و کاربران آندروید نمی‌توانند به‌راحتی به این برنامه‌ها دسترسی داشته باشند. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که دسترسی نداشتن به بعضی برنامه‌های گوگل پلی بر روی سرویس‌دهنده‌های مختلف و زمان‌های مختلف نتایج مختلفی را به همراه دارد. برای مثال معمولاً کاربران اینترنت شرکت مخابرات به بعضی از برنامه‌ها دسترسی ندارند و یا بعضی از کاربران شرکت آسیاتک در بعضی روزها دسترسی دارند و در بعضی روزها به بعضی برنامه‌ها دسترسی ندارند. برای حل این مشکل راهکارهای متفاوتی وجود دارد، مثلاً می‌توان بر روی گوشی تلفن همراه از برنامه‌های عبور از تحریم (ف.ش) استفاده کرد ولی استفاده از این راهکار به دلیل محدودیت‌های استفاده از این برنامه‌ها درگوشی‌های موبایل و تجهیزات آندرویدی کمی سخت‌تر است و سرعت دریافت برنامه کم‌تر می‌باشد، برای همین پیشنهاد می‌کنیم برای سهولت کار از روش پیشنهادی زیر استفاده کنید.

1- بر روی کامپیوتر شخصی خود برنامه عبور از تحریم (ف.ش) را اجرا نمایید.

2- وارد سایت گوگل پلی به آدرس Play.Google.com بشوید.

3- با اکانت گوگل خود که همان اکانت جیمیلتان می‌باشد در سایت گوگل پلی لاگین نمایید.

4- پس از لاگین برنامه موردنظر خود را پیداکرده و سپس بر روی دکمه Install کلیک کنید.

5- درصورتی‌که اکانت گوگل خود را بر روی گوشی‌تان تنظیم کرده باشید، کادری نمایش داده می‌شود که گوشی‌ها و تبلت هایی که با اکانت گوگل شما تنظیم‌شده است را نمایش می‌دهد.

6- در این کارد در بخش Choose Device دستگاه موردنظر خود را انتخاب کنید و سپس دکمه Install را بزنید.

7- در کادر بعدی Ok را بزنید.

8- درصورتی‌که دستگاه شما به اینترنت متصل باشد پس از زمان کوتاهی دستگاه شما بدون نیاز به ف.ش شروع به دانلود برنامه موردنظر شما خواهد کرد.

به همین سادگی به همین خوشمزگی

اگر شما هم راهکار بهتری سراغ دارید با ما در میان بگذارید.

نصب برنامه از گوگل پلی

نصب برنامه از گوگل پلی

نصب برنامه از گوگل پلیدیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر