تبلیغات جدید سامسونگ برای نوت ۴ : زندگی برادر٬ خواهر و پدر با نوت جدید

تبلیغات جدید سامسونگ برای نوت ۴ : زندگی برادر٬ خواهر و پدر با نوت جدید

0
3
0

اگر برادری بدخلق یا خواهری خجالتی یا پدری پرمشغله دارید، گلکسی نوت ۴ می تواند تمامی نیازهای آنها را برطرف کرده و زندگی را برایشان ساده تر کند. این ایده جدیدترین تبلیغ سامسونگ برای نوت ۴ است.

گلکسی نوت ۴ مسلما بهترین دستگاهی است که سامسونگ امسال معرفی کرده و ویژگی های بسیاری دارد که ما را به آن جلب کند. دوربین فوق العاده، صفحه با قدرت و قلم S-Pen که به طور قابل توجهی استفاده از آن کاربردی و آسان است، نوت ۴ را متمایز می کنند.

قدرت بازاریابی و تبلیغات سامسونگ بر هیچ کس پوشیده نیست و همیشه با تبلیغات خلاقانه و استعداد شگفتشان ما را متعجب کرده اند. حالا آنها با ساخت تبلیغی جدید، محور آن را روی زندگی روزانه افراد گذاشته اند. در این ویدیوها، سامسونگ به شکل مناسبی بسیاری از قابلیت های کلیدی نوت ۴ را معرفی کرده.

 

باید برای این ویژگی ها ممنون رابط کاربری تاچ ویز سامسونگ هم باشیم؛ هرچند که هنوز نمایش فوق العاده ای روی نوت ۴ ندارد، ولی نسبت به گذشته بهبودهایی داشته که باعث شده صفحه نمایش زیبا، کارایی بالای سخت افزارها و دوربین فوق العاده بر روی آن بتوانند به خوبی کار کنند.

ویدیوهای زیر را ببینید تا «جانی» -گوینده ویدیوها- از مشکلات تک تک اعضای خانواده اش بگوید و نشان دهد که نوت ۴ چقدر به حل این مشکلات کمک کرده:

 

 

 

 دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر