فروش سه برابری آیفون 6 نسبت به آیفون 6 پلاس

فروش سه برابری آیفون 6 نسبت به آیفون 6 پلاس

0
0
0

با اینکه مدت زمان نسبتا زیادی از فروش اسمارت فون های جدید اپل یعنی آیفون 6 و آیفون 6 پلاس گذشته و این شرکت تعداد قابل ملاحظه ای از هر دو  دستگاه را فروخته است اما اپل هیچ علاقه ای ندارد تا آمار فروش خود را با اعداد و ارقام بصورت رسمی اعلام نماید.

بنابراین راه رسمی وجود ندارد که ما عملا بگوییم که چه تعداد از میلیون ها خریدار آیفون در دنیا از آیفون 6 خریداری کرده اند و چه تعداد آیفون 6 پلاس.

اما بصورت غیر رسمی اطلاعاتی از سوی شرکت تحقیقاتی مصرف کنندگان (Consumer Intelligence Research Partners) در مورد تخمین درصد فروش هر کدام از این دو دستگاه ارائه شده است.

آن چیزی که از این آمار و ارقام معلوم می شود این است که در آمریکا گوشی 4.7 اینچی چیزی در حدود 68 درصد فروش را از آن خود کرده ولی برادر بزرگترش یعنی آیفون 6 پلاس سهم بسیار کمتری در حدود 23 تا 24 درصد از این فروش را مال خود کرده و این یعنی فروش سه برابری آیفون 6 نسبت به آیفون 6 پلاس.

در حالت کلی این دو دستگاه در حدود 91 درصد سهام را در بین کل فروش آیفون در سال گذشته  از آن خود کرده اند و 9 درصد مابقی مربوط می شود به  iPhone 5S و  iPhone 5c که نسلی قدیمی تر هستند.

به نظر می رسد رشد فروش آیفون برای اپل در سال گذشته چیزی حدود 84 درصد می باشد و این نشان دهنده پرطرفدار بودن محصولات جدید اپل می باشد.همچنین محققان اعلام کرده اند متوسط ظرفیت آیفون های خریداری شده تا 48 گیگابایت می باشد که نشان از افزایش دوبرابری این مقدار دارد و دلیل آن هم بر می گردد به حذف نسخه 32 گیگابایتی از محصولات آیفون است.

اپل در سال جاری آیفون‌های جدید (آیفون 6 و آیفون 6 پلاس ) را تنها در سه نسخه هایی با حافظه  16، 64 و 128 گیگابایتی عرضه نموده است.دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر