NoPhone را با ۱۲ دلار سفارش دهید؛ یک محصول ضد هوشمند

NoPhone را با ۱۲ دلار سفارش دهید؛ یک محصول ضد هوشمند

0
0
5

NoPhone محصولی است که طراحی شده تا ضد اسمارت فون ها باشد. اگرچه ظاهر آن شبیه یک تلفن هوشمند ۵.۵ اینچی است٬ اما در واقع هیچ کاری نمی کند. یک قطعه ۵.۵ اینچی پلاستیکی با ابعاد ۷.۳*۶۷*۱۴۰ میلی متر که در آن هیچ تکنولوژی ای به کار نرفته!

این پروژه که ابتدا در کیک استارتر معرفی شد٬ با استقبال فراوان روبرو شده و حالا می توانید یک یا چندتا از آن را سفارش دهید.

نسخه ساده NoPhone تنها ۱۲ دلار قیمت دارد. همچنین نسخه دیگری با نام «NoPhone آپگرید شده با سلفی» معرفی شده که ۱۸ دلار قیمت گذاری شده. اشتباه نکنید؛ باز هم خبری از دوربین و یا صفحه نمایش نیست. به جای اینها یک آینه به کار رفته که تصویری مشابه عکس های سلفی به شما نشان می دهد!

می توان NoPhone را از طریق لینک وبسایت آن در ادامه مطلب سفارش داد و آن را تا یک ماه دیگر دریافت کرد. بنا بر گزارش Global News Canada تاکنون ۱۶۰۰ نمونه از این محصول سفارش داده شده.

در حالی که ممکن است ایده NoPhone در ابتدا یک شوخی بوده و بسیاری از مردم آن را به همین دید مشاهده کرده باشند٬ حالا همان مردم اعتقاد دارند این دستگاه (اگر بتوان به آن گفت: دستگاه!) می تواند از اعتیادشان به تلفن های هوشمند جلوگیری کند. این محصول مستطیل شکل که از پلاستیک نرم ساخته شده٬ قرار است به عنوان جانشینی برای هر دستگاه موبایلی هوشمند محسوب شود و باعث شود که شما به جای دستگاه های هوشمند٬ کمی هم به محیط اطرافتان توجه کنید.

آنها حتی به شوخی NoPhone را با آیفون ۶ اپل مقایسه کرده و گفته اند NoPhone به شما اجازه می دهد که یک «فیس تایم واقعی» را با دوستانتان تجربه کنید. تصویر این مقایسه را در بین تصویرهای زیر ببینید.

آیا اگر بتوانید دوست دارید که یک نمونه از NoPhone را داشته باشید؟

 

محصول NoPhone

 

محصول NoPhone

 

محصول NoPhone

 

محصول NoPhone

 

محصول NoPhoneدیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر