به کمک این قاب گوشی٬ سلفی هایتان را بلافاصله چاپ کنید

به کمک این قاب گوشی٬ سلفی هایتان را بلافاصله چاپ کنید

0
0
0

وسوسه پرینت فوری عکس های موبایل٬ قطعا تاکنون از ذهن بسیاری از مردم گذشته. با وجود اینکه دوربین های پلاروید سالهاست که کنار گذاشته شده اند٬ اما یک استارتاپ فرانسوی می خواهد این عادت را به زندگی ما بازگرداند.

این کمپانی بر روی یک قاب تلفن همراه با نام Prynt کار می کند. درون این قاب یک چاپگر کوچک تعبیه شده که گوشی شما را به دوربین های پلاروید شبیه می کند. نمونه های اولیه این دستگاه می توانند زیر یک دقیقه عملیات چاپ مورد نظر شما را انجام دهند. اگرچه در مدل های نهایی این زمان به زیر ۳۰ ثانیه کاهش می یابد.

همچنین این پوسته توانایی نگهداری ۱۰ تا ۳۰ برگه کاغذ را دارد. علاوه بر اینها این شرکت کار جالبی کرده؛ آنها با ایجاد یک اپلیکیشن سازگار با این قاب کاری کرده اند که می توانید فیلم های دستگاه را هم به صورت واقعیت افزوده روی این عکس های چاپ شده ببینید. یعنی عکسی از فیلم مورد نظر شما چاپ می شود و با تماشای این عکس از طریق نرم افزار مخصوص و دوربین دستگاه٬ می توانید با جادوی واقعیت افزوده فیلم خود را بر روی کاغذ تماشا کنید.

مزیت دیگر این گجت٬ ارتباط فیزیکی آن با گوشی است  و نیاز به Bluetooth و یا WiFi برای برقراری ارتباط ندارد.

البته راه زیادی تا عرضه انبوه Prynt مانده. Prynt فعلا یکی از پروژه های کیک استارتر است و اگر حمایت مالی لازم از آن انجام شود٬ در اوایل سال ۲۰۱۵ با قیمت پایه ۹۹ دلار به بازار می آید.دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر