مایکروسافت: تمامی لومیاهای مجهز به ویندوزفون ۸، ویندوزفون ۱۰ را دریافت می کنند

مایکروسافت: تمامی لومیاهای مجهز به ویندوزفون ۸، ویندوزفون ۱۰ را دریافت می کنند

0
0
0

در حالی که به این زودی ها شاهد عرضه ویندوز ۱۰ نخواهیم بود و باید حداقل تا اواسط سال ۲۰۱۵ صبر کنیم، مایکروسافت اعلام کرده که کلیه دستگاه های لومیا که ویندوزفون ۸ یا ۸.۱ را اجرا می کنند، می توانند به ویندوز ۱۰ آپدیت شوند. یعنی حتی لومیاهای ارزان قیمتی چون لومیا ۵۲۰ و لومیا ۵۳۰ می توانند نسخه جدید سیستم عامل مایکروسافت را در سال آینده دریافت کنند و این بسیار جالب است.

این خبر توسط اکانت رسمی لومیا در توییتر اعلام شد. همچنین در خبر مذکور گفته شده که مدل های جدید مجهز به ویندوز ۱۰ هم به زودی معرفی می شوند. البته از این خبر دوم چندان شوکه نشدیم، چرا که پیش از این شنیده بودیم که نسخه موبایل ویندوز ۱۰ در حال گذراندن تست های مختلف است و لومیا ۹۴۰ اولین دستگاهی است که از این سیستم عامل استفاده می کند. البته در حال حاضر نمی توان وجود لومیا ۹۴۰ را تایید کرد.

همچنین احتمالا اکثر دستگاه های مجهز به ویندوزفون ۸ (به جز سری لومیا) به ویندوز ۱۰ آپدیت خواهند شد؛ اما باید منتظر بمانیم تا از این خبر مطمئن شویم.

ویندوز ۱۰ پلتفرمی است که قصد دارد تمام دستگاه های مایکروسافتی (کامپیوترها، لپتاپ ها، گوشی ها و حتی گجت های پوشیدنی) را یکپارچه کند تا از یک سیستم عامل یکسان استفاده کنند. در حالی که ممکن است ظاهر سیستم عامل در هرکدام از این دستگاه ها کمی با دیگری تفاوت داشته باشد، هسته ویندوز ۱۰ در تمامی دستگاه ها مشترک است.دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر