استیو وزنیاک: اپل باید سالها پیش آیفونی با صفحه نمایش بزرگ معرفی می کرد

استیو وزنیاک: اپل باید سالها پیش آیفونی با صفحه نمایش بزرگ معرفی می کرد

0
0
0

استیو وزنیاک٬ یکی از موسسین اپل و یکی از نوابغ حال حاضر دنیا٬ از زمانی که به صنعت تلفن همراه وارد شده عادت ندارد نظراتش را برای خودش نگه دارد و همیشه آنها را اعلام می کند؛ حتی اگر برخلاف شرکتی باشد که خودش آن را تاسیس کرده.

وزنیاک بارها گفته که یکی از طرفداران آندروید است و یکی از دلایل او صفحه بزرگ گوشی های آندرویدی بود. حالا او مصاحبه ای کرده و (احتمالا به شوخی) گفته: «این آیفون های جدید و بزرگتر بالاخره کاری کردند که من از آندرویدی ها جدا شوم.»

در این مصاحبه که با خبرنگار CNN انجام شد٬ استیو وزنیاک گفت که به نظر او اپل می توانست با معرفی آیفون های بزرگتر در سه سال پیش٬ حضور بهتری در بازار تلفن های هوشمند داشته باشد. او اضافه کرد که اپل با انجام این کار رقابت جدی تری با سامسونگ در پیش گرفته.

همگی می فهمیم که وزنیاک چه می گوید. فروش امسال آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس بسیار خوب بوده و تحلیلگران اپل را مقصر می دانند که چرا زودتر به این بازار وارد نشده. اگرچه نمی توان گفت که اپل در گود رقابت با سامسونگ چیزی را از دست داد؛ چرا که رقیب ژاپنی که سهم بیشتری هم از بازار دارد٬ درآمد بهتری از بازار نداشته.

وزنیاک همچنین در مورد اپل واچ هم صحبت کرده. او گغته که تاکنون در بازار به دنبال گجت های پوشیدنی به درد بخور گشته و تا به حال نمونه مناسبی پیدا نکرده. او همچنین اپل واچ را فقط یک دستبند تناسب اندام لوکس می داند. البته او گفته که در زمان عرضه٬ حتما یک نمونه از اپل واچ را آزمایش می کند.دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر