اپلیکیشن iDrive به هر کاربر در ازای 5 دلار در سال فضای ابری نامحدود می دهد

اپلیکیشن iDrive به هر کاربر در ازای 5 دلار در سال فضای ابری نامحدود می دهد

0
0
0

شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که علاقه دارند از فضای ابری برای بکاپ گیری از اطلاعات خود استفاده کنند، اما محدودیت هایی مثل هزینه بالا آنها را از این کار باز می دارد. آن هم در زمانه ای که تلفن هایی با حافظه داخلی 128 گیگابایت تولید می شوند. شاید حالا که iDrive از طرح بکاپ گیری نامحدود موبایلی اش رونمایی کرده، مشتاق استفاده از آن باشید.

همانطور که از نام این سرویس مشخص است، می توانید به کمک آن از اسمارت فون مجهز به iOS ، آندروید و ویندوزفون خود بدون نگرانی از حجم آن بکاپ بگیرید. هرکسی می تواند از بخش تقویم، دفترچه تلفن و تصاویر و ویدیوهایش بکاپ بگیرد و با گوشی های آندرویدی می توان از آخرین تماس ها، پیامک ها و اپلیکیشن ها نیز بکاپ گرفت.

بکاپ ها برای جلوگیری از سواستفاده و جاسوسی رمزنگاری می شوند. همچنین شما می توانید از هر فایلی که نیاز دارید نسخه های متعددی را به مرور زمان ذخیره کنید و هر زمان به هرکدام از آنها نیاز داشتید، آن را بازیابی کنید. همچنین شما می توانید بکاپ ذخیره شده توسط یک پلتفرم را توسط سیستم عامل و گوشی دیگری بازیابی کنید. در نتیجه قسمت عمده نگرانی شما بابت از دست رفتن اطلاعات در صورت تغییر گوشی و یا احیانا سیستم عامل برطرف می شود.

اما نکته ای که در iDrive از همه چیز وسوسه انگیزتر است، قیمت آن است. در طرح بکاپ موبایلی نامحدود iDrive شما می توانید تا پنج دستگاه را با قیمت 5 دلار در سال بکاپ بگیرید. می توانید این اپلیکیشن را از صفحه دانلود در وبسایت iDrive دانلود کنید.دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر