شارژر جدید اچ تی سی تا 40 درصد سریعتر گوشی را شارژ می کند

شارژر جدید اچ تی سی تا 40 درصد سریعتر گوشی را شارژ می کند

0
0
0

گوشی های اچ تی سی فعلی مانند One M8 عمر باتری ثابتی دارند٬ اما این ویژگی جالبی نیست؛ مخصوصا زمانی که باتری دستگاه رو به اتمام بوده و نیاز دارید که به سرعت آن را به بیشترین حد از انرژی برسانید. اینجاست که شارژر جدید اچ تی سی با نام Rapid Charger 2.0 به ما کمک می کند.این شارژر دیواری که از فناوری Quick Charge 2.0 کوالکام در آن استفاده شده٬ فرآیند شارژ دستگاه را 40 درصد سریعتر می کند. البته شاید این فناوری به قدرت شارژر گوشی Droid Turbo موتورولا نباشد که در 15 دقیقه شارژ فوق العاده ای انجام می دهد٬ اما به شما کمک می کند با شارژی کوتاه ساعت ها از گوشی استفاده کنید.

البته هنوز اطلاعی از زمان عرضه و قیمت این دستگاه در دسترس نیست و باید منتظر اطلاعات بیشتر اچ تی سی بمانیم. همچنین این فناوری محدود به گوشی هایی است که در سال 2014 تولید شده و فناوری Quick Charge 2.0 در آنها تعبیه شده است. این گوشی ها One M8 ٬ One E8 ٬ One Remix و Desire Eye هستند و سایر گوشی ها نمی توانند از قابلیت های این شارژر بهره مند شوند.

اگر نسخه ای HTC One اولیه یا همان M7 و یا دیزایر 610 را دارید٬ باید فعلا با همان روند شارژ همیشگی به استفاده از تلفن همراه ادامه دهید.

برچسب ها: 


دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر