جدیدترین لپتاپ مخصوص بازی MSI کیبوردی مکانیکی دارد

0
0
0

اگر بخواهید از یک لپتاپ برای بازی استفاده کنید٬ باید قید برخی چیزها مثل کیبورد را بزنید. چرا که کیبورد لپتاپ ها معمولا ظریف و تخت بوده و قابل مقایسه با کامپیوترهای رومیزی نیست. اما مدل GT80 Titan شرکت MSI باعث شده که شما مجبور نباشید با کیبورد نامناسب لپتاپ ها بسازید.

این لپتاپ 18 اینچی مجهز به یک کیبورد مکانیکی با کلیدهای Cherry Brown MX است که بسیاری از کیبوردها از نبود آن رنج می برند. البته شايد لمس اين دكمه ها حس بهترى به شما ندهد، ولى رد هنگام بازى كار شما را راحت تر مى كنند. البته دكمه هاى مخصوص اعداد به اين صورت طراحى نشده و براى كاهش فضاى اشغال شده با ناحيه ترك پد فضاى مشتركى دارد.

اين كمپانى هنوز در مورد قيمت، زمان عرضه و مشخصات بيشتر اين دستگاه صحبتى نكرده و در صورتى كه مشتاق هستيد هنگام موجود شدن اين دستگاه مطلع شويد، مى توانيد ايميل خود را در اختيار MSI بگذاريد تا در زمان لازم شما را خبر كند. به نظر مى رسد كه اين لپتاپ مجهز به اسپيكرهاى Dynaudio باشد. همچنين منطقى است كه انتظار داشته باشيم اين لپتاپ بسيار قدرتمند بوده و قيمت بالايى نيز داشته باشد و در نتيجه به نظر مى رسد جايگزين خوبى براى كامپيوترهاى دسكتاپ باشد 

برچسب ها: 


دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر