روبات دونده outrunner، پیروز رقابت با انسان

روبات دونده، پیروز رقابت با انسان

0

ماشین ها و هلی کوپترهای کنترلی همیشه وسایل جذاب و سرگرم کننده ای هستند.، اما اگه شما دوست داشته باشید یه وسیله ترکیبی جدید به مجموعتون اضافه کنید، ما براتون یک وسیله جدید سراغ داریم و اون روبات چند پایی هست که توانایی دویدن داره.

در حال حاضر شما می تونید این روبات کنترلی رو که OutRunner نام دارد از طریق کیک استارتر پیش خرید کنید. جایی که در اون  سازندگان این روبات تلاش دارند تا با پیش فروش 150 هزار دلاری این روبات شرایط تولیدش رو محیا کنند.

 

 

این روبات در دومدل ساخته شده است که می تونند در سطح های مختلف از جمله چمن، آسفالت و خاک بدوند. مدل پایه که Outrunner Core نام داره که حدود 46 سانتیمتر ارتفاع و 1.3 کیلوگرم وزن داره و با 6 پا فروخته میشه که میتونه تا 14 کیلومتر بر ساعت بدود و باطریش تا یک ساعت دوام می آورد. به نظرتون خیلی آرومه؟

باشه، پس با OutRunner Performance آشنا بشید، این روبات کمی بزرگتر از مدل قبلی هستش،  حدود 61 سانت ارتفاع و 2.2 کیلوگرم وزن داره و با 12 پا و یک دوربین دیجیتال HD به فروش میرسه که می تونه تا 30 کیلومتر بر ساعت بدود. همچنین OutRunner Performance می تونه از طریق یک اپلیکیشن بخوبیه ریموت کنترل، کنترل بشه  و تصویر و اطلاعات سنسورها رو به اپلیکیشن ارسال کنه.

 

 

 

اگه علاقه مند به خرید OutRunner هستید، باید 249 دلار برای مدل Core بپردازید و در صورتی صاحب این مدل میشید که که به مرحله تولید برسه. مدل Performance نیز حدود 799 دلار قیمت داره، که قیمتش 200 دلار پایین تر از پیش بینی قیمت برای خرده فروشی پس از تولید نهایی هستش.

نظر شما راجع به این روبات دونده چیه؟

برچسب ها: 


دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر