زمان احتمالی عرضه آندروید Lollipop برای گلکسی اس 5 سامسونگ

زمان احتمالی عرضه آندروید Lollipop برای گلکسی اس 5 سامسونگ

0
0
1

به نظر می رسد که آپدیت جدید گوشی گلکسی اس 5 سامسونگ که مجهز به آندروید 5 خواهد بود، تا دسامبر امسال از راه می رسد. طبق شنیده ها، این پرچمدار به همراه گلکسی نوت 4 دو دستگاهی هستند که اولین آپدیت های آندروید Lollipop را دریافت می کنند.

پیش از این در شایعات گفته می شد که احتمالا در اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر شاهد عرضه آندروید 5 برای گلکسی S5 خواهیم بود. ولی در حال حاضر منابع خبری می گویند که سامسونگ می تواند آپدیت آندروید جدید را در ماه دسامبر برای S5 عرضه کند، اما مثل همیشه زمان دقیق برای این کار اعلام نمی شود.

می دانیم که بعد از عرضه نسخه های آندروید توسط گوگل، گاهی ماه ها طول می کشد تا آن نسخه به دست برخی استفاده کنندگان گوشی های آندرویدی برسد. حالا با توجه به تصاویری که از تست آندروید 5 بر روی گلکسی S5 منتشر شده، اگر سامسونگ قصد دارد این آپدیت را هرچه سریعتر عرضه کند، باید تمام تلاشش را به کار گیرد تا گوشی ها و تبلت های مهمش را هم شامل این آپدیت کند.

گلکسی اس 5

 

این نکته هم قابل توجه است که نسخه های بین المللی یا آنلاک گلکسی S5 به ترتیب Region گوشی ها این آپدیت را دریافت خواهند کرد و زمان این تاخیر را هم در پیش بینی هایتان در نظر بگیرید.

بسیاری از طرفداران آندروید چشم انتظار عرضه آندروید 5 برای دستگاهشان هستند و این انتظار طبیعیست. چرا که آندروید Lollipop یا همان آب نبات چوبی بزرگترین آپدیت آندروید پس از عرضه آندروید 4 است که با زبان طراحی جدیدی به نام Materian Design وارد شده و تغییرات بسیاری هم داشته. در نتیجه این تغییرات زیاد در طراحی و رابط کاربری آندروید باعث شده که سامسونگ به فکر تغییر در رابط کاربری TouchWiz بیفتد تا با سیستم عامل جدید گوگل هماهنگ باشد.

جالب خواهد بود که ببینیم سامسونگ برای تغییر و اصلاح رابط کاربری TouchWiz و هماهنگ کردن آن با طراحی Material گوگل چه خواهد کرد. اگر TouchWiz پیشرفت خوبی داشته باشد و با ویژگی ها و کارکردهای جدید خود ما را تحت تاثیر قرار دهد، با طراحی جذابی روبرو خواهیم شد.امیدواریم که سامسونگ در این آپدیت تغییرات موردنیاز و مهم را در نظر بگیرد.دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر