احتمال معرفی ساعت هوشمند مایکروسافت در هفته های آینده

احتمال معرفی ساعت هوشمند مایکروسافت در هفته های آینده

0
0
0

اگر گزارش منتشر شده در روزیکشنبه صحت داشته باشد، ساعت هوشمند مایکروسافت حداکثر تا چند هفته آینده معرفی خواهد شد. مانند اکثر ساعت های هوشمند این روزها، این ساعت می تواند ضربان قلب شما را محاسبه کند. اما برخلاف بسیای از گجت های پوشیدنی، ساعت مایکروسافت از باتری قدرتمندی برخوردار است که به شما اجازه می دهد با یک بار شارژ بهمدت دو روز از آن استفاده کنید.

ساعت هوشمند مایکروسافت می تواند با اسمارت فون های iOS ، آندروید و صد البته ویندوزفون سینک شود. آقای Satya Nadella -مدیرعامل مایکروسافت- می خواهد که تولیداتش بتواند با سایر پلتفرم ها در ارتباط باشند. با در نظر گرفتن این نکته که درصد کمی از بازار در دست ویندوزفون است، نیاز است که نادلا امکان پشتیبانی از دستگاه های آندروید و iOS را هم به گجت پوشیدنی اش اضافه کند تا بتواند تاثیر بیشتری در بازار داشته باشد.

برخلاف اپل که ساعت هوشمند اپل واچ را با تاخیری چندماهه و از سال 2015 وارد بازار خواهد کرد، مایکروسافت تصمیم دارد که این ساعت را قبل از پایان سال 2014 معرفی کرده و در زمان خریدهای سال نوی میلادی فروش آن را شروع کند. از آنجایی که گجت های پوشیدنی دسته بندی جدیدی را به دستگاه های دیجیتال اضافه کرده اند، درآمد قابل توجهی از این طریق به شرکت های این حوزه خواهد رسید. برخی تحلیلگران پیش بینی کرده اند که بازار گجت های پوشیدنی در سال 2015 فروشی برابر با 7.1 میلیارد دلار خواهند داشت.

چندوقت پیش، یکی از پتنت های مایکروسافت برای ساعت هوشمند لو رفت که در آن بدنه ساعت قابل جداشدن بود و می توانست به بند ساعت متصل شده یا جداشود. همچنین با قراردادن بدنه ساعت در یک داک شارژر، این ساعت شارژ می شد. در پتنت دیگری هم یک بند الکترونیکی برای ساعت پیش بینی شده بود که در زیر آن صفحه نمایشی وجود داشت. گفته شده که ساعت هوشمند مایکروسافت 11 سنسور مختلف در خود خواهد داشت.دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر