تبلت های جدید ال جی در 3 اندازه معرفی شدند

تبلت های جدید ال جی در 3 اندازه معرفی شدند

0
0
0

ال جی سری جدید تبلت G Pad را در سه اندازه معرفی می كند. G Pad های جدید در سایزهای 7 ، 8 و 10.1 اینچی در جشنواره سالیانه  MedPI (یكی از بزرگترین رویدادهای فناوری در اروپا) معرفی خواهد شد. این رویداد از 23 اردیبهشت تا 26 اردیبهشت در موناكو تشكیل می شود.

با پذیرش و اقبال خوب بازارهای جهانی به G Pad 8.3 ، ال جی هم اكنون در میان تولید كنندگان تبلت برای خود جایی دست و پاكرده و به دنبال تاثیرگذاری های مثبت در بازار است.

مدیر بخش ارتباطات و موبایل LG Electronics می گوید: "مشتریان از ما خواسته اند كه تنوع بیشتری در تبلت ها ایجاد كنیم كه اندازه های مختلف را پوشش دهد. بدون آنكه در راحتی حمل و نقل خللی ایجاد شود. برخلاف تلفن های هوشمند، برای تبلت ها هر سایزی متناسب نیست. از این رو، ما سری G Pad را برای سلایق متنوعی از مخاطبان طراحی كردیم. بعضی افراد به سهولت حمل و نقل اهمیت بیشتری می دهند و برخی می خواهند بهترین تجربه های ممكن مالتی مدیا را در تبلت ببینند. سری G Pad همه این افراد را راضی نگه می دارد."

نكات برجسته سری جدید تبلت های G Pad را در زیر می خوانیم:

G Pad 7.0 :

به گونه ای طراحی شده كه بتوان به راحتی با یك دست آن را گرفت. كوچكترین تبلت ال جی قدرت و جابجایی راحت را دركنار هم قرار داده است.

G Pad 8.0 :

تبلت سایز میانه ال جی تجربه مالتی مدیای همه جانبه و مالتی تسكینگ مناسب را در اختیار قرار می دهد.

G Pad 10.1 :

با داشتن بزرگترین صفحه و بیشترین باتری، می توانید با استفاده از این تبلت ساعت های زیادی استفاده كنید.

 

در سری جدید G Pad می توان از تجربه های كاربری مخصوص ال جی مثل QPair 2.0 و Knock Code نیز استفاده كرد. در آپدیت جدید QPair كه ابتدا بر روی G Pad 8.3 عرضه شد، كاربران می توانند به راحتی و از طریق بلوتوث به تلفن هوشمند آندرویدی خود وصل شوند تا نوتیفیكیشن تماس ها و پیام ها را دریافت كنند و حتی به آنها پاسخ دهند. در قابلیت دیگر كه Knock Code نام دارد، شما می توانید به سادگی و با یك نوع ضربه زدن خاص بر روی صفحه تلفن هوشمند LG قفل صفحه آن را باز كنید. Knock Code آسودگی و امنیت بیشتر را به همراه دارد. زیرا این الگوی ضربه زدن می تواند بر هر جای صفحه و بر هر اندازه صفحه ای وارد شود، چه صفحه روشن باشد و چه خاموش. استفاده از یك تركیب شخصی 2 تا 8 تایی برای ضربه زدن، بیش از 80,000 حالت مختلف را ایجاد می كند.

 

اطلاعات بیشتر در مورد سری جدید تبلت های G Pad ال جی در هفته های پیش رو اعلام خواهد شد كه در بیتنا آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

برچسب ها: 


دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر