آموزش تصویری تغییر تم در مرورگر موزیلا فایرفاکس

آموزش تصویری تغییر تم در مرورگر موزیلا فایرفاکس

1
0
4

حتما با مرورگر خوب موزیلا فایرفاکس آشنا هستید.این مرورگر که توسط شرکت موزیلا طراحی شده است برای بسیاری از علاقه مندان وب محبوب ترین مرورگر به شمار می رود.بسیاری از کاربران حرفه ای نیز این مرورگر را به دلیل داشتن امکانات مناسب، اولین مرورگر کاری خود قرار می دهند.

یکی از امکاناتی که این مرورگر در اختیار کاربر خود قرار می دهد تغییر تم و وضعیت نمایش این مرورگر می باشد.این کار باعث می شود تا مرورگر زیباتر شده و از آن یکنواختی کسل کننده دور شود.البته این کار نیاز به اینترنت دارد.

با ما همراه باشید تا تم این مرورگر را با هم تغییر دهیم:

- ابتدا مرورگر خود را باز می کنیم و با  فشردن دکمه ALT به بخش تنظیمات می رویم.حال در بخش تنظیمات بر روی دکمه Tools و سپس دکمه Add-ons کلیک می نماییم.

- با رفتن به بخش Add-ons شما به صفحه ای وارد می شوید.در سمت راست و پایین صفحه شما بخشی را با نام Featured Themes مشاهده می کنید که باید بر روی دکمه See all کلیک نمایید.

- حالا وارد بخش تم های فایرفاکس شده اید.در این صفحه دو بخش مجزا وجود دارد:

بخش A  که در آن می توانید بخش های زیر را ببینید:

Up & Coming بخش بالا آمده ها
Most Popular  بخش محبوب ترین ها
Top Rated   بخش پرامتیازترین ها
Recently Added بخش به تازگی اضافه شده ها 

اما در بخش B شما شاهد دسته بندی های مختلف بر اساس موضوعات متنوع هستید که با ورود به هر کدام از بخش ها تم مخصوص آن موضوع را می بینید.

 

- حال اگر در همین صفحه به پایین صفحه مراجعه کنید تم هایی بر اساس دسته بندی های مختلف را می بینید.شما با قرار دادن نشانگر موس بر روی هر کدام از این تم ها پیش نمایش تم را در مرورگر مشاهد می کنید.اگر تم مورد نظر را انتخاب کردید می توانید با زدن کلید Add این تم را به مرورگر خود اضافه کنید واز این به بعد از یک مرورگر زیبا لذت ببریددیدگاه‌ها

تصویر پریسا

سلام خیلی ممنون خوب بود

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر