احتمال معرفی آیپد جدید و عرضه سیستم عامل یوسمیت اپل در ماه اکتبر

احتمال معرفی آیپد جدید و عرضه سیستم عامل یوسمیت اپل در ماه اکتبر

0
0
0

اپل باعرضه آیفون 6 ، آیفون 6 پلاس و ساعت هوشمند اپل واچ خودشو گرم کرده و حالا بنا بر ادعای سایت Daily Dot قصد داره تا در 21 اکتبر برابر با 29 مهر مراسم بعدی خودش رو برای معرفی یک محصول جدید برگزار بکنه. البته منبع خبر سایت Daily Dot خاطرنشان کرده است که پیش‌بینی روز مراسم ممکن است کمی دقیق نباشد ولی با احتمال زیاد این مراسم در ماه اکتبر برگزار خواهد شد.

احتمالاً در این مراسم اپل قصد داره تا از آیپد جدیدش رونمایی بکنه و سیستم‌عامل جدید OS X 10.10 با عنوان یوسمیت که در کنفرانس WWDC 2014 در خردادماه معرفی‌شده بود رو برای به‌روزرسانی در اختیار کاربران این سیستم‌عامل قرار بده. سیستم‌عامل یوسمیت از زمان معرفی اون در WWDC 2014 در وضعیت بتا قرار دارد و احتمالاً در این مراسم نسخه نهایی آن عرضه خواهد شد.

برگزاری مراسم در ماه اکتبر برای اپل بی‌سابقه نبوده است و در سال گذشته در مراسمی که در 22 اکتبر برگزار شد، اپل از iPad Air و آیپد مینی با نمایشگر رتینا پرده‌برداری کرد. اپل چند سالی هست که در فصل پاییز مراسم‌های بزرگی را برای عرضه محصولاتش برگزار می‌کند ولی با توجه به عرضه دو مدل آیفون و عرضه ساعت هوشمند برای اولین احتمال برگزاری این مراسم برای معرفی محصولات جدید کمی بعید به نظر می‌رسد.دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر