9000 دلار حق عضویت در شبکه اجتماعی ثروتمندان netropolitan

9000 دلار حق عضویت در شبکه اجتماعی ثروتمندان

0
0
0

درست یا غلط: دیگر علاقه‌ای به سر زدن به فیس‌بوک ندارید، زیرا نمی‌توانید راجع به تودوزی یا لوازم داخلی جدید جت شخصی‌تان صحبت کنید. غیرازاین، چند تن از دوستان قدیمی شما به‌طور منظم در فیس‌بوک درخواست وام دانشجویی یا وام مسکن می‌کنند و بی‌توجهی شما به این پست‌ها شمارا در نگاه آن‌ها به یک آدم بی‌احساس تبدیل می‌کند.

اگر مطلب بالا ازنظر شما درست است، شبکه اجتماعی جدیدی به نام Netropolitan امیدوار است تا شما مایل به پرداخت حق عضویت 9000 دلاری این شبکه اجتماعی باشید تا بتوانید با دیگر ثروتمندان در ارتباط باشید. شبکه اجتماعی نتروپولیتن خودش را با عنوان "باشگاهی ملی برای کسانی که پول بیشتری دارند تا زمان" توصیف می‌کند و همه افراد بالای 21 سال که امکان پرداخت حق عضویت رادارند می‌توانند در این شبکه اجتماعی عضو شوند. در این شبکه شما نیازی به‌اضافه کردن دوستان ندارید و مطالب همه کاربران را می‌توانید دریافت کنید، اما می‌توانید گروه‌هایی را بسته به علایقتان ایجاد نمایید.

این شبکه اجتماعی جدید برای ثروتمندان توسط آقای James Touchi-Peters رهبر ارکستر فیلارمونیک مینه‌سوتا ایجادشده است و بنا بر گزارش شبکه CNN این شخص دلیل ایجاد این شبکه اجتماعی را "احساس نیاز به محیطی برای گفتگو در مورد چیزهای بهتر زندگی، بدون واکنش‌های شدید" اعلام کرده است. او قول داده است که این وب‌سایت هیچ‌گونه تبلیغی را نمایش نخواهد داد و بخش پشتیبانی 24 ساعته به کاربران کمک‌رسانی خواهد کرد. شبکه اجتماعی نتروپولیتن در حال حاضر در ابتدای راه می‌باشد و در صورت موفقیت و امتداد داشتن کار این شبکه، باید سالانه مبلغ 3000 دلار برای ماندن در این شبکه بپردازید.

شبکه‌های اجتماعی دیگری نیز برای ثروتمندان وجود دارند، مانند ASmallWorld که "مای اسپیس برای میلیونرها" نیز نامیده می‌شود و یا Affluence.org که می‌توانید به‌طور رایگان عضو آن شوید، اما درصورتی‌که بتوانید اثبات کنید دارایی شما بیش از 1 میلیون دلار است و یا درآمد سالانه شما بیش از 200 هزار دلار می‌باشد. و درنهایت سایت Topcom که ترکیبی از فیس‌بوک، توییتر و اسکایپ می‌باشد، اما برای 200 رهبر سیاسی جهان.دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر