برقراری تماس تصویری با به‌روزرسانی وایبر در آندروید و iOS

برقراری تماس تصویری با به‌روزرسانی وایبر در آندروید و iOS

8
0
0

وایبر برنامه خود برای سیستم‌عامل‌های آندروید و iOS را به نسخه 5 آپدیت کرد و همزمان برنامه خود برای سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک را نیز به‌روزرسانی کرد. امکان تماس ویدئویی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های است که به آخرین نسخه پرطرفدارترین نرم‌افزار پیام‌رسان تلفن همراه اضافه شده است.

این به‌روزرسانی وایبر را به میزان زیادی به اسکایپ، پر طرفدارترین نرم‌افزار تماس تصویری شبیه کرده است. باز طراحی واسط کاربری در آندروید و مدیریت بهتر استیکرها در iOS جزء دیگر ویژگی‌های آخرین نسخه وایبر می‌باشد. یکی دیگر از ویژگی های مهم این به روزرسانی برای ما ایرانی ها ارائه واسط کاربری فارسی برای این نسخه جدید می باشد.

کاربران iOS می‌توانند بسته‌های استیکر را فعال و غیرفعال کنند و ترتیب نمایش استیکرها را مدیریت کنند. در نسخه ویندوز وایبر، واسط کاربری، گالری تصاویر پشت زمینه و عملکرد کلی نرم‌افزار وایبر بهبود یافته است.

به طور کلی وایبر به شما اجازه می‌دهد به راحتی با واردکردن شماره تلفن دوستتان او را به لیست تماس‌های وایبرتان اضافه کنید و یا با استفاده از کدهای QR افراد جدید را به لیست تماستان اضافه کنید.دیدگاه‌ها

تصویر مهدیه نوری

وایبرم تصویری شود

تصویر مهدیه نوری

وایبرم تصویری شود ومن بلد نیستم

تصویر پارسا

سلام بردوستان

تصویر Anonymous

سلام چطوری وایبرمو تصویری کنم

تصویر طناز

چطوری وایبرمو تصویری کنم

تصویر مصطفی مؤذّن

سلام

ابتدا برنامه را بروزرسانی کنید و سپس با شخص مورد نظر تماس صوتی بگیرید، هنگامی که تماس برقرار شد روی دکمه تصویری کلیک کنید و بصورت تصویری ارتباط بگیرید

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر