معرفی بازی: 41148

معرفی بازی: 41148

0
0
11

ساخت بازی های داخلی و کاملا ایرانی و بومی  یکی از افتخاراتی است که در چند سال اخیر پیشرفت های خوبی داشته است.حوزه اندروید و بازی های مخصوص این سیستم عامل به دلیل متن باز بودن  بصورت ویژه مورد توجه سازندگان و برنامه نویسان داخلی بوده است.

آقای مهدی فنائی هم از آن دسته از جوان هایی است که در این بخش کار می کند و بازی های مختلفی را ساخته که بازی جدیدش یعنی  41148 جدیدترین بازی او و دوستانش در حوزه ی اندروید می باشد.

این بازی در استدیو سفید(یک استدیو مجازی) ساخته شده است. بازی 41148 در سبک ماجرایی ساخته شده و در اپیزود اول، داستان مردی را روایت می کند که ناگهان به هوش آمده و در حالیکه هویت و گذشته اش را به یاد نمی آورد، خود را در ساختمانی بزرگ و عجیب می یابد که سقفش منفجر شده و آثار خرابی و اجساد آدم هایی که به شکلی فجیع کشته شده اند، در همه جای آن دیده می شود... حال شما باید به او کمک کنید تا گذشته اش را به یاد آورد و دریابد که چه کسانی پشت این فجایع و ماجراها هستند.

سبک بازی جذاب است و  شما میتوانید این بازی را با حجم 10 مگابایت از لینک زیر دانلود نمایید.این بازی تنها 50،000 بار از طریق ساید بازار دانلود و نصب شده است.

 به دلیل جنجال برانگیز بودن این بازی و داشتن حاشیه های مختلف سعی می کنیم در آینده ای نزدیک نقدی کامل بر روی این بازی و حواشی آن داشته باشیم.

برای دانلود نسخه اندروید بازی  41148 از بازار می توانید بارکد را اسکن کنید یا به لینک زیر مراجعه فرمایید:

برای آشنایی بیشتر دوستان چند عکس از فضای داستانی و فضای اصلی بازی آماده شده در عکسهای زیر مشاهده می فرمایید:دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر