نرم افزارهای ایرانی برگزیده برای ios

نرم افزارهای ایرانی برگزیده برای ios

1
0
3

یکی از کار های خوبی که جدیدا اتفاق افتاده ساخت برنامه های مختلف توسط توسعه دهنده گان ایرانی است که اغلب مبتنی بر نیاز های بومی و اجتماعی کشور عزیزمان ایران است.

این برنامه های کاربردی اغلب با تلاش فراوان و بدون پشتوانه مالی توسط افرادی صورت می گیرد که هیچ پشتوانه ای ندارند و به همین دلیل خود ایرانی ها برای پشتیبانی از این برنامه ها آنها را خریداری و استفاده می کنند تا کمکی در این امر شده باشد.

در ادامه به چند نرم افزار برگزیده می پردازیم.

سالنامه ۹۳ (کاربردی) 

** طراحی جدید نرم افزار محبوب سالنامه از ۱۵ فروردین ۹۳ در دسترس کاربران محترم این نرم فزار قرار می گیرد ** نرم افزار "سالنامه" یک نرم افزار زیبا و ساده با قابلیت مدیریت قدرتمند یادداشت ها و یادآوری ها یرای آیفون و آیپاد تاچ می باشد. این سالنامه برای سال 1393 تهیه شده و شامل تعطیلات و رویدادهای سال 1393 است. ضمنا این سالنامه هر سال به روز می شود. از قابلیت های سالنامه می توان: تقویم 1393، مناسبت ها و تعطیلات، تبدیل قدرتمند تاریخ و زمان، یادداشت نویسی، افزودن خاطرات روزانه به صورت متنی یا تصویری و ثبت صوت برای یادآوری کارها و ... را نام برد. سالنامه پرفروش ترین تقویم ایرانی است. آیا قابلیت دیگری مد نظر شماست؟

همیار اداری (کارایی) 

برنامه ای کاربردی شامل اطلاعات کاملی در مورد امور اداری که هر فرد ممکن است با آنها مواجه شود؛ امور مربوط به نظام وظیفه، گواهینامه، خلافی، گذرنامه و ... امکانات جانبی این برنامه بر کارایی و کاربرپسند بودن آن افزوده است.

- سامانه های پیامکی و امکان استعلام خلافی خودرو٬ نمره منفی گواهینامه٫ اطلاعات خانوار٬ رهگیری کارت سوخت٬ اطلاعات پرواز٬ دریافت وضعیت آب و هوا و ... - لینک به سامانه های اینترنتی : رهگیری مرسولات پستی٬ استعلامات بیمه اتومبیل٬ سامانه نوبت دهی خودرو و موتور و ... - لینک به سامانه های مسافرتی و خرید بلیت و دریافت اطلاعات پرواز و سامانه های اطلاع رسانی راه ها. جست و جوی آژانس های مسافرتی و چندین سامانه ی دیگر - مشاهده آنلاین وضعیت ترافیک راه های کشور امور نظام وظیفه » - اطلاعات راجع به سربازی و شرح تمامی معافیت ها و مدارک لازم به همراه تعرفه های خروج از کشور. امور خودرو » - لیست تمامی مراکز تعویض پلاک - جدول جریمه های تخلفات راهنمایی و رانندگی به همراه کد جرایم٬ جدول لیست نمره منفی گواهینامه٬ خلافی خودرو٬ شرایط و مدارک لازم جهت نقل و انتقال خودرو و ده ها مورد دیگر...

موبایل بانک پاسارگاد (مالی و اقتصادی) 
با همراه بانک (موبایل بانک) پاسارگاد می توانید بسیاری از امور بانکی را از طریق گوشی تلفن همراه خود انجام دهید؛ جهت بهره مندی از این سامانه می بایست رمز مربوطه را از شعبه های بانک پاسارگاد دریافت نمایید. خدمات این سامانه عبارتند از: خدمات سپرده شامل (مشاهده فهرست و جزئیات سپرده ها، مشاهده صورت حساب سپرده ها و انتقال وجه)- خدمات کارت شامل (مشاهده موجودی کارت،انتقال وجه کارت به کارت شتابی، پرداخت قبض، خرید شارژ تلفن همراه و مسدود نمودن کارت)- خدمات تسهیلات شامل (مشاهده فهرست تسهیلات و جزئیات آن‌ها)-خدمات چک شامل (ثبت مبلغ چک های صادر شده و مسدود نمودن برگ چک)

برای دریافت برنامه ها می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

 دیدگاه‌ها

تصویر محمد حسن كلهران

اجتماعي خوب و ابتكار

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر