سنسورهای کوچک هوشمند با توانایی های بزرگ

سنسورهای کوچک هوشمند با توانایی های بزرگ

0
1
6

سنسورهای هوشمند یکی از مهم ترین بخش پیشرفت تکنولوژی در جهان است. حالا سنسورهای هوشمند به کمک انسان آمده اند تا با قرار گرفتن در وسایل معمولی مانند گوشی ، تبلت ، ماشین ، خانه و هزاران وسیله ی دیگری که ما از آنها استفاده می کنیم انها را هوشمند کرده و دنیایی جدید را به ما هدیه دهند.

اتصال به اینترنت در جهان حتی با ابزارهایی که همیشه پیش ما هستند (مانند گوشی های هوشمند) این اجازه را به ما میدهد تا همه چیز را از راه دور کنترل کنیم.حالا سنسورهای هوشمند بیضی شکلی طراحی شده اند که با اتصال به اینترنت تمام آنچه که ما به آن نیاز داریم را به ما نشان دهند.

شرکت اوال این سنسورها را طراحی کرده است. البته این اولین باری نیست که این نوع سنسور طراحی شده است اما این اولین بار است که این ابزارهای کوچک و هوشمند با قیمتی پایین و قابلیت های مختلف تولید شده است.توانایی این سنسورها بسیار جالب است. این سنسور های اطلاعات محیط را هر لحظه چک می کنند و برای برنامه ی مخصوصی که در تلفن هوشمند شما نصب شده است ارسال می کنند.

شما می توانید این سنسور را به هر وسیله ای متصل کنید تا از حرکت های آن با خبر شوید . مثلا  میتوانید انرا به حیوان خانگی خود متصل کنید تا از حرکت های این حیوان برای شما اطلاعاتی به نمایش در بیاید.یا اینکه میتوانید این سنسورها را به لپ تاپ خود و یا کیف خود و یا هر وسیله ی مهم دیگری متصل کنید تا در صورت جابجایی آن با ارسال خبر توسط این سنسورها به گوشی شما ، شما را با خبر کند.

این سنسورها حتی میتوانند مانند یک ردیاب برای شما عمل کنند و کیف گمشده شما را و یا کلیدتان را که پشت درب منزل جاگذاشته اید پیدا کند.

همچنین شما می توانید این سنسورها را به انواع درب ها متصل کنید.این درب می تواند درب منزل باشد و یا درب کابینت و یا حتی درب شیشه ای که شیرینی هایتان درون آن قرار دارد.حتی میتوانید این سنسورها را روی پنجره ها هم نصب کنید و به محض بازشدن درب ها و پنجره ها این سنسورها به شما هشدار می دهند.

وجود سنسورها بر روی درب کابینت هایی که مواد شوینده دارند و یا مواد شیمیایی خطرناکی درون آن قرار دارند می تواند کودک شما را از خطر دسترسی به این کابینت ها مطلع کند.حتی شما می توانید این ابزار را در تمامی اتاق ها نصب کنید و از کوچکترین حرکتی در اتاق ها در نیمه های شب و حتی دور از خانه مطلع شوید.

یکی از ویژگی های بسیار خوب این گجت زیبای بیضی شکل این است که شما به راحتی میتوانید با برنامه ای مخصوص در لپ تاپ خود و یا در گوشی تلفن همراهتان چندید سنسور را که در خانه وجود دارد خاموش و یا روشن نمایید.

برای اینکه بیشتر با این محصول جدید آشنا شوید فیلمی از کاربردهای این محصول برای شما آماده کرده ایم که با هم میبینیم:

 دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر