نسخه مایکروسافتی کروم کاست در راه است

نسخه مایکروسافتی کروم کاست در راه است

0
0
0

قطعا یکی از بهترین گجت ها برای انتقال اطلاعات روی تلویزیون همان کروم کاست گوگل آنهم با قیمتی در حدود 35 دلار می باشد.این گجت خوب و کارآمد یکی از نیاز های اصلی مردم را در هدف قرار داده است تا تجربه ای جدید را برایشان رقم بزند.این گجت گوگل تجربه ای جدید است اما راه اندازی آن بسیار آسان است.

یک پورت HDMI روی تلویزیون شما ، یک اینترنت وای فای، یک گوشی هوشمند اندروید یا Chromebook و یا حتی یک کامپیوتری که مرورگر کروم بر روی آن در حال اجرا است.

این تنها لوازم مورد نیاز برای یک ارتباط خوب و بدون سیم بین دستگاه شما و تلویزیون می باشد.حالا اتصال مناسب کروم کاست و استفاده آن از یوتیوب می تواند انقلابی در رسانه ها ایجاد نماید و باعث شده گوگل به فکر تغییراتی جهانی بر روی TV های آینده باشد.

البته مایکروسافت هم کنار ننشسته است و از اخبار اینگونه به نظر می رسد که در حال ساخت گجتی شبیه به کروم کاست می باشد.این ابزار جدید(دانگل) که هنوز نامی برای آن گفته نشده است توسط مایکروسافت در حال اجرایی شدن می باشد. از اطلاعات ثبت شده در FCC و WIFI اتحادیه ها معلوم شده است که مایکروسافت در حال کار بر روی یک آداپتور با نام دانگل مایکروست می باشد.به نظر می رسد این پروژه در فنلاند و قبل از خرید نوکیا با نام مایکروسافت OY کلید خورده است.

به دلیل کوتاه بودن مدت محرمانه ماندن این پروژه که حدود 90 روز می باشد احتمالا این محصول در IFA 2014 ارائه شود.به همین دلیل ما انتظار تغییراتی در ویندوز و مخصوصا ویندوزفون ها باشیم تا این عملکرد را به آن بیافزاییم.

نظر شما چیست آیا پروژه HD - 10 اتفاق خواهد افتاد؟شما چه نامی برای آن پیشنهاد می کنید؟دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر