همکاری هواپیمای بدون سرنشین و ماشین ربات بدون سرنشین+ فیلم

همکاری هواپیمای بدون سرنشین و ماشین ربات بدون سرنشین+ فیلم

0
1
0

در داستان های علمی تخیلی ربات های هوشمند و جذابی زیادی مانند Megazord، Voltron و Voltes V وجود دارند که می توانند در یک لحظه به قطعات کوچکتر تقسیم شده و دوباره در زمان لازم به هم متصل شوند و یک ربات بزرگ را بوجود آورند.

پشت این ایده های به ظاهر تخیلی افرادی هستند که با الهام گرفتن از این ایده ها و پشتکار ابزاری را می سازند که این خیال ها را به واقعیت تبدیل کند.درا ین مطالعه جدید هواپیمای بدون سرنشین با پیدا کردن ماشین رباتی که روی زمین قرار دارد بصورت هوشمند و با ارتباطی که بین این دو رباط بوجود می آید باعث می شود این هواپیمای هوشمند رو رباط فرودی موفق داشته باشد.

با توجه با اسناد منتشره توسط محققان John M. Daly و Yan Maو Steven L کارشناسان ارشد Waslander که این دو رباط را طراحی کرده اند و این توانایی را در آنها ایجاد کرده اند تا بتوانند بدون دخالت دست و با هماهنگی هم به یکدیگر رسیده و عملیات فرودی را ترتیب دهند.

این کار می تواند باعث شود تا مراکز نظامی به صورت حقیقی بر روی این توانایی و فن آوری کار کرده و از آنها در ساختارها مختلفی استفاده نمایند.

شاید در آینده ای نه چندان دور هواپیمای بدون سرنشین به کمک کامیون های هوشمند به نقطه ای منتقل شده و پس از پرواز از روی همین کامیون و انجام ماموریت لازم دوباره هوشمند بر روی کامیون فرود آید.البته اجرای این پروژه کار بسیار سختی است اما شما می توانید نسخه نمایشی این وسایل را در ویدئوی زیر مشاهده نمایید.

 دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر