کابوس وحشتناکی به نام سرقت اسمارت فون

کابوس وحشتناکی به نام سرقت اسمارت فون

0
0
0

چه چیزی بدتر از آن هنگامی که دست در جیب یا کیف خود می کنید تا اسمارت فون محبوب خود را بردارید اما متوجه می شوید این دوست محبوب شما به سرقت رفته است.

اطلاعات شخصی شما در این هنگام در خطر نابودی قرار می گیرد و به غیر از اسمارت فون محبوبتان اطلاعات مهمتان هم از دست رفته است.اگر دزد متقلب اسمارت فون شما را بدست بیاورد ممکن است با پاک کردن اطلاعات نازنینتان از روی دستگاه آن را به فروش برساند.

یا حتی اتفاق بدتر این ات که این اطلاعات را برداشت کرده و از آنها سواستفاده نماید که ممکن است خیلی وقت ها برای شما گران تمام شود.میلیون ها نفر از مردم در دنیا با این حالت روبرو شده و گوشی خود را از دست داده اند.حالا شرکت ها به فن آوری جدیدی روی آورده اند به نام "کلید نابودی" و قرار شده است بر روی دستگاه های تلفن پیاده سازی شود.

این کلید نابودی می تواند کمک کند تا اطلاعات دستگاه از راه دور به سرعت پاک شود و یا حتی کاری کند که دستگاه خراب و بدون استفاده شود.این امر باعث می شود تا سارقان دیگر بی خیال سرقت گوشی های هوشمند شوند چون می دانند چیزی گیرشان نمی آید جز لاشه یک گوشی.

اکثر شرکت های سازنده گوشی تمایل به ایجاد چنین راهکاری برای جلب اطمینان مشتریان خود هستند اما قوانین کشورها هنوز آنگونه که باید در مورد این موضوع راهکاری ارائه نداده اند.

 دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر