ركورد شكنی گلكسی S5 در نخستين روز عرضه

ركورد شكنی گلكسی اس 5 در نخستين روز عرضه

0
0
0

گزارش ها نشان می دهند كه پرچمدار جديد سامسونگ در اولين روز عرضه اش نسبتا موفق بوده است. ظاهرا پرچمدار جديد كره ای ها ركورد فروش روز اول را زده و نسبت به S4 تا 30% افزايش فروش را تجربه كرده است.

طبق اعلام سامسونگ در برخی از كشورهای اروپايی، فروش گلكسی S5 بيش از دوبرابر S4 است. تعداد سفارشات به حدی بالا بوده كه موجودی بسياری از فروشگاه های سامسونگ به اتمام رسيده و در شهرهايی مثل پاريس، آمستردام و لندن هزاران نفر بی صبرانه در مقابل فروشگاه های عرضه S5 صف كشيدند تا جزء اولين افرادی باشند كه آخرين پرچمدار سامسونگ را در دست مي گيرند.

از جمعه پيش، فروش گلكسی S5 در 125 كشور جهان از جمله ايران شروع شده و بيشترين تعداد فروش در روز اول را برای شركت كره ای رقم زده است. اضافه بر اين، در روزهای آينده بيش از 25 كشور ديگر نيز پذيرای گلكسی S5 خواهند بود تا تعداد كشورهايی كه سامسونگ اين گوشی را در آنها به صورت مستقيم عرضه كرده به 150 برسد. قيمت مدل آنلاك اين گوشی از 699 دلار شروع مي شود. البته شركت سامسونگ قيمت گذاری اين گوشی را در ايران از دو ميليون و 390 هزار تومان برای مدل 16 گيگ با رنگ سفيد شروع كرده است.

نظر شما چیست؟ حاضرید برای این گوشی صف بکشید؟
 دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر