خوش آمد گویی رسمی اپل به بیتس: به خانواده ما خوش آمدی!

خوش آمد گویی رسمی اپل به بیتس: به خانواده ما خوش آمدی!

0
0
0

اپل در وبسایت رسمی خود توافقش با بیتش را اعلام کرد و ورود بیتس را به خانواده اپل تبریک گفت.

نزدیک به سه ماه از انتشار اولین خبرهای خرید بیتس توسط اپل می گذرد. پس از اخبار مختلفی که سایت های خبری به تناوب کار می کردند٬ حالا اپل در وبسایت رسمی اش صفحه ای را به اعلام این خبر اختصاص داده و متن زیر را منتشر کرده:

"امروز ما هیجان زده هستیم؛ زیرا می خواهیم به صورت رسمی ورود Beats Electronics و Beats Music را به خانواده اپل تبریک بگوییم. موسیقی همیشه جایگاه خاصی در قلب های ما داشته و حالا ما خیلی خوشحالیم که با گروهی متحد شده ایم که به اندازه ما موسیقی را دوست دارند. موسسین بیتس٬ Jimmy Lovine و Dr. Dre محصولات زیبایی خلق کرده اند که ارتباط میلیون ها نفر را با موسیقی عمیق کرده. از کار کردن با این تیم خوشحال هستیم و می خواهیم ارتباط مردم با موسیقی را عمیق تر از این کنیم.

و ما نمی توانیم صبر کنیم تا بشنویم در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد."

 

کمپانی بیتس هم در وبسایت رسمی اش خبر را اعلام کرده و در این باره نوشته:

"موزیسین ها برای سر و شکل دادن به تصورات خود به دستگاه های موسیقی شان تکیه می کنند. در آغاز عصر ضبط های دیجیتال٬ کامپیوترهای مکینتاش دستگاه های انتخابی بودند. در شروع دوران موزیک های دیجیتال در دستگاه های قابل حمل٬ آیپادها می توانستند کتابخانه ای از تمام موسیقی های زمین در جیب شما باشند. آیفون دستگاهی مختص موسیقی نبود٬ ولی همواره در مرکز ارتباط شما با دنیای موزیک بوده. آیپد این قابلیت ها را با یک رابط کاربری جدید توسعه داد و اپلیکیشن هایی برای آن آمد که به کمک آنها می توانستید در مترو یک سمفونی بسازید. اما از امروز٬ ما در بیتس خوشبختیم که با اپل متحد شده ایم ومی توانیم دستگاه هایمان را به این مجموعه بزرگ اضافه کنیم. محصولاتی که ما در کنار هم خواهیم ساخت٬ به ما اجازه می دهد که بار دیگر صدا را حس کنید و این تجارت بزرگ را تا آوردن این حس به زندگی ادامه خواهیم داد."

 

همچنین حالا می توان تمامی محصولات بیتس را از طریق این صفحه در اپل استور خریداری کرد.

برچسب ها: 


دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر