چند دلیل مهم که مشتریان دوست دارند سامسونگ گلکسی S5 بخرند.

چند دلیل مهم که مشتریان دوست دارند سامسونگ گلکسی S5 بخرند.

2
0
0

یک گزارش جدید از شرکت تحقیقاتی بازارهای جهانی KANTAR از ویژگی های اصلی است که مصرف کنندگان ایالت متحده امریکا را ترغیب میکند تا از گوشی های هوشمند گلکسی اس 5 یعنی گل سرسبد سامسونگ خریداری نمایند.

اولین ویژگی قطعا صفحه نمایش بزرگ 5.1 اینچی 1080p از نوع آمولد است که دلیل جذب 67 درصد از خریداران این اسمارت فون به حساب می آید.قابلیت بعدی مورد نظر افراد توانایی استفاده از اینترنت LTE است که این گوشی خوب این ویژگی را با خود دارد و همچنین توان نگهداری باتری تامدت زمان مناسب نیز از ویژگی های مهمی است که بیش از 50 درصد خریداران به آن اشاره نموده اند.

عاملهایی که اهمیت فراوانی برای خریداران نداشته وجود دوربین 16 مگاپیکسلی با کیفیتی فوق العاده و توانایی مقاومت در برابر آب این اسمارت فون محبوب می باشد.

کانتار گزارش داده که آیفون 5 اس و گلکسی اس 5 پرفروش ترین گوشی ها در سه ماه گذشته  و در ایالت متحده می باشند.

البته نباید قدرت بازاریابی سامسونگ را هم در این فروش نادیده بگیریم و سهم تبلیغات تلویزیونی  و تبلیغات آنلاین را در این امر مهم نادیده بگیریم.

اگر شما هم این کهکشانی سامسونگ را دارید به ما بگویید دلیل خرید شما و محبوبیت اسمارت فونتان چیست؟دیدگاه‌ها

تصویر B2

چرا یه تغییری تو ظاهر این گوشی نمیدن !؟
یکی از دلایلی که هیچ وقت گلکسی نخریدم این ظاهر بدش بوده
اصلا شیک نیست

تصویر مصطفی مؤذّن

سلام
حرف شما درست است اما همانطور که می دانیم طراحی گوشی ها یعنی سیاست های اصلی در شرکت ها. تغییر ناگهانی در ظاهر گوشی ها کاری پر از استرس است که اغلب شرکت های بزرگ توان انجام این ریسک را ندارند.به همین دلیل شما ظاهر دستگاه ها را شبیه به هم میبینید.

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر