لیستی از ویژگی های بروزرسانی  Windows Phone 8.1 GDR1

لیستی از ویژگی های بروزرسانی Windows Phone 8.1 GDR1

0
0
0

در روز دوشنبه اخباری مبنی بر ارائه اپدیت جدید 8.1 برای ویندوزفون ارائه شد که این آپدیت درون مایکروسافت بوده و قرار بود کارکنان مایکروسافت آنرا مورد آزمایش قرار دهند. یکی از ویژگی های این بروزرسانی این است که اجازه می دهد تا مورد هایی هوشمندبرای ویندوزفون ساخته شود  شبیه به Dot View برای HTC One M8 و QuickWindow برای LG G2 و LG G3 .

یکی دیگر از تغییرات جدیدی که در این آپدیت می بینیم تغییر کاشی مربوط به فروشگاه ویندوزفون می باشد که از حالت سادگی در آمده و به یک گاشی زنده تبدیل شده البته هنگامی که اندازه ی آن در حالت متوسط تنظیم شده باشد.صحبت از کاشی شد بد نیست این موضوع را هم بگوییم که GDR1 به تولیدکنندگان اجازه می دهد که کاشی های دلخواهشان را طراحی کنند.

همچنین این آزادی به تولیدکنندگان داده خواهد شد تا برنامه هایشان را در ویندوزفون های دارای کارت حافظه درون این کارت ها آپدیت های خود را قرار دهند و مجبور به استفاده از حافظه داخلی گوشی نباشند و آپدیت این برنامه ها هم کاملا مخفی است.

تغییراتی هم در تنظیمات پست صوتی ایجاد شده و تنظیمات پیش فرضی که به پست صوتی اتصال خودکار شماره ها را می داد قابلیت  غیرفعال شدن  را دارد.در نهایت ویدئو شات هایی که توسط کاربران گرفته شده در فرمت MP4 است که شامل ابرداده ها و تاریخ این ویدئو شات ها می باشد.

انتظار می رود بروزرسانی GDR1 برای ویندوزفون ها در ماه اوت یا سپتامبر عرضه خواهد شد و اولین اسمارت فون هایی که این آپدیت را می گیرند قطعا سری لومیا هستند.دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر