Genie قفلی هوشمند برای درب منزل

Genie قفلی هوشمند برای درب منزل

0
0
3

قفل های هوشمند روز به روز در حال بروزشدن هستند و هر روز نمونه هایی بهتر و سازگارتر از آن وارد بازار می شود.نمونه هایی که می توانید با ریموت آنرا کنترل نمایید یا با یک سنسور ساده در جاسویچی خودتان درب را باز نمایید.

حالا درب بازکن Genie این توانایی را به شما می دهد تا با کمک Wi-Fi و استفاده از اسمارت فون خودتان درب منزلتان را باز کنید. این درب بازکن می تواند از هر دو ویژگی اینترنت و بلوتوث برای باز نمودن درب خانه اقدام نماید.

این ویژگی می تواند به شما کمک نماید تا حتی برای افراد مهمان در خانه و یا پیشخدمت خانه کلید الکترونیکی بسازید و اجازه دهید زمان خاصی که شما تعیین کرده اید وارد منزلتان شوند. نکته مهم و اساسی در این قفل ها مصرف باتری آنهاست.بهترین قفل های الکترونیکی می توانند در حدود 1 ماه باتری داشته باشند و بعد از آن شما باید آنرا تعویض نمایید اما قفل Genie توان دارد 12 ماه بدون تعویض باتری کار کند.

این مصرف پایین به دلیل اتصال مناسب بلوتوث و وای فای برای دستگاه می باشد که مصرف باتری دستگاه را بسیار پایین می آورد.البته مانند تمام قفل های هوشمند که نیاز به کلید سنتی دارد این مدل قفل نیز یک کلید سنتی دارد که شما می توانید برای به راحتی و هنگامی که برق دستگاه قطع می باشد یا گوشیتان باتری تمام کرده است از آن استفاده نمایید. قیمت فعلی دستگاه در ایالت امریکا 249 دلار می باشد.دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر