بازی جدید و جذاب Boom beach از سازندگان clash of clans

بازی جدید و جذاب Boom beach از سازندگان clash of clans

0
0
0

بازی جذاب و سرگرم کننده ی Clash of clans یکی از محبوب ترین بازی های آنلاسن در تمامی دنیاست که توسط شرکت سوپرسل در فنلاند طراحی شده است.حالااین شرکت قدرتمند بعد ازموفقیتش در این بازی به فکر ساخت بازی جدید افتاده و بازی Boom beach را برای علاقه مندان به بازار عرضه کرده است. این بازی هم در نوع بازی های استراتژیک به شمار می رود(همانند کلش آف کلنز) و دارای جذابیت های خاص خود بوده و باز هم شما آنرا آنلاین و مجانی بازی می کنید.

در ابتدا باید این بازی را روی اسمات فون یا تبلت خود نصب نمایید.این محصول جذاب هم برای آندروید وجود دارد و هم برای آی او اس و حجم آن تقریبا متوسط است آما برای بازی کردن حتما نیاز به اینترنت خواهید داشت.در ابتدای نصب این بازی می توانید از دستورالعمل هایی که برای آموزش قرار گرفته است استفاده نمایید. اگر قبلا بازی های شبیه به کلش آف کلنز را بازی کرده باشید قطعا خیلی زود با زیر و بم بازی آشنا خواهید شد.

در ابتدای بازی شما یک جزیره زیبا دارید که پر است از درختان سبز و شما شروع به ساختن ساختمان های مهم می کنید.کمی پول هم دارید و یک ناو جنگی و سربازان آماده روی کشتی.حالا شما می توانید روی نقشه جزیره های اطراف را پیدا کرده و به دشمنانی که آنها را تصرف کرده اند حمله کرده و مردم منطقه را آزاد کنید.در عوض مردم آزاد شده برای تشکر از شما به شما سکه می دهند و شما پولدار میشوید و می توانید جزیره خود را ارتقا دهید.

دسترسی‌ها:

خواندن کارت حافظه
تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
چک کردن مجوز
دریافت اطلاعات از اینترنت
خدمات پرداخت مارکت
خواندن وضعیت تلفن و شناسه
مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
اتصال به Wi-Fi و قطع اتصال از آن
ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
مشاهدهٔ اتصالات شبکه
دسترسی کامل به اینترنت

برای شروع بازی پیشنهاد می کنیم که بازی را با توجه به سیستم عامل دستگاه خود از لینک های زیر دانلود کرده و از آن لذت ببرید:

سیستم عامل اندروید                                          سیستم عامل IOSدیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر