بهبود عملکرد قسمت Explore در اینستاگرام

بهبود عملکرد قسمت Explore در اینستاگرام

0
0
0

اینستاگرام در تلاش است تا قسمت Explore برنامه خود را شخصی تر کند و از حالتی که فقط عکس های اشخاص معروف را نشان می داد خارج شود. شما احتمالا در روزهای اخیر مشاهده کرده اید که عکس هایی در این قسمت به نمایش در می آیند که توسط دوستان شما لایک شده باشند. در حالی که قبلا در این قسمت عکس غذا و سلفی های افراد ناشناس به نمایش در می آمد و Exploe در اکثر مواقع این موارد را شامل میشد. البته هنوز هم تعدادی از آنها در این قسمت وجود دارند ولی در واقع تعداد آنها خیلی کمتر از قبل شده است . با وجود اینکه اینستاگرام تلاش خوبی برای شخصی سازی بیشتر و بهتر انجام داده اما هنوز Explore به بهبودهای عمیق تری نیاز دارد.

 

شما همچنان برای دیدن برخی جزئیات عکس ها مشکل خواهید داشت. اینستاگرام به شما اطلاع نمی دهد که کدام دوستتان یک عکس خاص را لایک کرده (درست برخلاف فیسبوک)٬ در نتیجه اگر برای فهمیدن آن اصرار داشته باشید باید لیست بلندبالایی از کسانی که یک عکس را لایک کرده اند زیر و رو کنید. به نظر می رسد که این دسته از مشکلات فعلا راه چاره مشخصی ندارند و پیاده سازی فعلی٬ یک لیست بی معنی و نسبتا به درد نخور را به شما نشان خواهد داد. این مسئله هیچوقت به صورت واضح بیان نشده که چرا اینستاگرام بر روی تعداد عکس هایی که میخواهد نمایش دهد تمرکز بیشتری  دارد اما فیسبوک دائما بر روی کیفیت و بهبود تمام جزئیات کار می کند.

 

سخنگوی اینستاگرام در مصاحبه با TechCrunch گفت: «ما دائما به دنبال این هستیم که در پست های برگزیده شده برای قسمت Explore بهبود ایجاد کنیم و طراحی آن را ارتقا دهیم. هم اکنون شما مجموعه ای از عکس های پسندیده شده توسط دوستانتان (کسانی که پست های آنها را دنبال می کنید) را در این قسمت می بینید. به اضافه مطالبی که در جامعه اینستاگرام مورد پسند بسیاری قرار گرفته اند.»دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر