IcyBreeze، یخچال و کولری قابل حمل+ گالری

IcyBreeze، یخچال و کولری قابل حمل+ گالری

0
0
7

هوای گرم تابستان واقعا این نیاز را ایجاد می کند که انسان از وسایل تهویه خوب مانند کولر های استفاده نماید.امروزه در افپغلب خانه ها و شرکت ها و مراکز تفریحی و خرید کولر یافت می شود و در اتومبیل ها هم اکنون این ابزار وجود دارد.اما برخی از مکان ها دارای وسایل مناسب تهویه نیستند مانند کوه ها ، دشت ها، پارک ها.

برای مثال شما دوست دارید در این هوای گرم از تعطیلات تابستانی لذت ببرید و با خانواده خود به مسافرت می روید و شب را در کنار جنگل و داخل چادر استراحت می کنید. اینجاست که دوست دارید یک دریچه ی کولر به درون چادرتان وارد کنید تا از هوای گرم شما را نجات دهد.

اینجاست که وجود یخچال و کولر IcyBreeze می تواند به شما کمک فراوانی نماید.این محصول بسیار زیبا طراحی شده است و شما می توانید به سادگی درون آن را پر از یخ نموده و نوشیدنی های خود را در آن قرار دهید و از فضای 34 لیتری آن کاملا بهره مند شوید و هنگامی که در بیرون از خانه هستید از نوشیدنی خنک در هوای گرم لذت ببرید.

این اول کار است و شما می توانید با استفاده از شلنگ قابل انعطافی که طراحی شده است و با استفاده از شارژر12 ولت وباتری قابل شارژ 10 میلی آمپری از هوای خنک درون این گالن پلی اتیلنی استفاده کرده و مانند بودن در برابر کولر خنک شوید. این یعنی یک تیر و دونشان.این هوا باسرعت 40 کیلومتر بر ساعت از دریچه ی لوله خارج شده و میتواند در هوای 35 درجه سانتیگراد هوایی 19 درجه را به شما تحویل دهد.

باتری آن در حدود 6 ساعت دوام دارد و برای یک شب شما در چادر کاملا کافی است.برای حمل آسان تر این وسیله از دو چرخ و دسته مخصوص طراحی شده برای همین منظور می توان استفاده نمود.

 دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر