استفاده از موتور الکتریکی برای مأموریت‌های سری و ویژه

استفاده از موتور الکتریکی برای مأموریت‌های سری و ویژه

0

اگر از ما خواسته بشه تا برای اولین بار سوار یک موتور الکتریکی بشیم، به‌طور ناخودآگاه و غریزی برای جبران بی‌صدایی موتور الکتریکی از خودم ون صدای NYEEEEAWWWW در میاریم. و دقیقاً به همین دلیل پلیس لس‌آنجلس ما رو استخدام نخواهد کرد، چون‌که اونها به تازگی یک موتور الکتریکی برای مأموریت‌های سری و پنهان خریدند.

پلیس لس‌آنجلس یک عدد از موتورهای الکتریکی را برای ارزیابی خریداری کرده است و به دلیل اینکه این موتورها گازهای گلخانه‌ای تولید نمی‌کنند و با کمتر یک دلار شارژ می‌شوند، احتمالاً مورد استقبال این اداره قرار خواهد گرفت. البته وجود نداشتن اگزوز در این موتورها، امکان استفاده از آن‌ها را در ساختمان‌ها را به وجود خواهد آورد و هیجان بیشتری به تعقیب و گریز تبهکاران خواهد بخشید.

متأسفانه همه افراد نمی‌توانند موتور الکتریکی Zero MMX رو بخرند چون‌که این موتور به‌صورت عمومی عرضه نشده است و تنها برای نیروهای ویژه و نیروهای پلیس ساخته‌شده است. این موتور می‌تواند از رودخانه‌هایی با عمق حداکثر 90 سانتیمتر عبور کند و طی 5 ثانیه سرعت آن از 0 به 96.5 کیلومتر بر ساعت می‌رسد، همچنین حداکثر سرعت این موتور 141 کیلومتر بر ساعت می‌باشد.

درواقع این موتور الکتریکی فوق‌العاده یک ایراد دارد و آن این است که با هر بار شارژ تنها به مدت 2 ساعت می‌توان از موتور استفاده کرد. اگه قصد جرم و جنایتی در لس‌آنجلس دارید، حتماً حواستان باشه تا باک ماشین یا موتور تون پر باشه تا بتونید از دست این موتور الکتریکی فرار کنید.


برچسب ها: 


دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر