فلاشی بهتر برای آیفون

فلاشی بهتر برای آیفون

0

فلاش دوربین موبایل‌ها به‌جز در مواردی معدود، عملکرد خوب و مناسبی برای عکاسی ندارند. قدرت خروجی آن‌ها مناسب نیست و باعث می‌شوند دوربین برای تأمین میزان نوردهی مناسب ISO را بالا ببرد. نتیجه‌ی بالا بردن ISO  ایجاد نویز در تصاویر می‌شود و کیفیت عکس را کاهش می‌دهد. علاوه بر این قرارگیری فلاش موبایل‌ها در نزدیکی لنز دوربین باعث ایجاد بازتابش به داخل لنز و سفید شدن بخشی از تصویر می‌شود.

استفاده‌کنندگان از دوربین تلفن‌های آیفون می‌توانند کیفیت عکس هاشون رو با استفاده از فلاش جانبی (واژه فلاش جانبی از ترکیب لوازم جانبی و فلاش ساخته‌شده) که برای آیفون تولیدشده است بالا ببرند. Nova یک فلاش بی‌سیم جدا از دوربین است که پروژه آن در سایت کیک استارتر تعریف‌شده است و پس از مدتی با به دست آوردن تمام بودجه موردنیاز به مرحله تولید رسید.

Nova از 40 ال ای دی که نور آن به‌وسیله‌ی یک صفحه سفید پخش می‌شود، ساخته‌شده است و نور حاصل از آن بسیار نرم‌تر از نور حاصل از فلاش خود موبایل است. Nova از طریق بلوتوث به آیفون متصل می‌شود و از طریق برنامه اختصاصی آن می‌توان سه حالت از نوردهی را انتخاب کرد و یا در حالت پیشرفته آن می‌توان شدت نور و دمای نور را تنظیم کرد.

فلاش نوا دارای سیستم بلوتوث ورژن 4 است و تنها 150 گرم وزن دارد، ابعاد آن 86 میلی‌متر طول، 53 میلی‌متر عرض و 6.3 میلی‌متر ارتفاع می‌باشد. با هر بار شارژ می‌توان 150 عکس گرفت و یا 4 هفته آن را در حالت استند بای نگه‌داری کرد. حداکثر فاصله برای ارتباط موبایل با فلش 6 متر می‌باشد.

از سازندگان نوا باید برای ابعاد کوچک و وزن کم این فلاش تشکر کنیم، فلاش Nova به‌راحتی قابل‌حمل است و در جیب‌های کارت اعتباری کیف پول به‌راحتی جای می‌گیرد.

فلاش نوا 59.99 دلار قیمت داره و اون رو می تونید از طریق سایت شرکت Nova خریداری کنید.

برچسب ها: 


دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر