اتصال تلفن همراه به سه پایه عکاسی با Shoulderpod S1

اتصال تلفن همراه به سه پایه عکاسی با Shoulderpod S1

2

تا حالا لوازم جانبی زیادی برای متصل کردن یک گوشی هوشمند به پایه ها به بازار آمدند ولی Shoulderpod S1 که به تازگی معرفی شده است بهترین وسیله برای متصل کردن انواع گوشی های هوشمند به پایه ها است.

S1 یک نگهدارنده قابل تنظیم برای اسمارت فون های مختلف با قابلیت اتصال به سه پایه ها می باشد. به کمک این گجت شما می توانید گوشی هوشمند خود را بر روی سه پایه، تک پایه ها و انواع پایه های دوربین که از استاندارد رزوه ی 1/4 اینچی پشتیبانی می کنند استفاده کنید.

همچنین این نگهدارنده دارای یک بخش اضافه شونده به آن است که با بسته شدن در زیر نگه دارنده این قابلیت را به شما می دهد تا گوشیتان را راحتر در دست بگیرید و از آن استفاده کنید، بندی چرمی نیز در جعبه این نگه دارنده است که با اتصال آن به نگهدارنده می توان از دستگاه در برابر رها شدن از دست محافظت نمود.

همچنین از S1 می توان به عنوان پایه نگهدارنده گوشی به هنگام ویرایش عکس ها یا تماشای فیلم ها استفاده کرد، در این حالت می تونید از گوشی هم در جهت افقی و هم عمودی استفاده کنید وهمچنین می تونید زاویه دید را تنظیم کنید.

عکس هایی از این نگهدارنده را با هم می بینیم:

از این گجت می توان بر روی اکثر تلفن های همراه استفاده کرد و پدهای پلاستیکی که در سرهای این نگهدارنده قرار دارد گوشی را به محکمی گرفته و از افتادن آن جلوگیری می کند. شما می تونید این نگه دارنده رو از سایت سازنده و با قیمت 34.9 دلار خرید کنید.

ویدئوی معرفی Shoulderpod S1:

برچسب ها: 


دیدگاه‌ها

تصویر زهرا 1364

از کجا می شه تهیه کرد؟

تصویر Mohyedinm

سلام

از کجا تهیه کنیم؟

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر