Skywatch Windoo، گجتی برای سنجش دقیق آب و هوا

Skywatch Windoo، گجتی برای سنجش دقیق آب و هوا

0
0
5

امروز بسیاری از ما در سفرهای درون شهری و برون شهری خود ابتدا آب و هوا را می سنجیم و بعد از منزل خارج می شویم. برخی از ما برای سنجش آب و هوا به رسانه ها مراجعه می کنیم و برخی دیگر از سایت ها و خبرگزاری ها از پیش بینی آب و هوا مطلع می شویم.اما سنجش آب و هوا در همان لحظه نیاز به تجهیزاتی جدید دارد. این تجهیزات اکنون در بازار موجود است و شما می توانید آنها را در یک کیف حمل کنید اما این موضوع کار راحتی نیست!!!

حالا شرکتی پیدا شده است و گجتی را ساخته است که شما به راحتی می توانید آنرا حمل نموده و با اتصال آن به گوشی هوشمندتان از وضعیت آب و هوایی در هر زمان و مکانی که می خواهید مطلع شوید.

یک شرکت سویسی به نام JDC الکترونیک توانسته گجتی جدید بسازد و آنرا روانه بازار کند.این گجت بسیار کوچک که میتواند در جیب شما و یا در کیف شما قرار گیرد .این گجت تقریبا اندازه سر انگشت شما است  و درون آن از بادسنج، و سیستم های سنجش رطوبت هوا و فشار هوا استفاده شده است.

Windoo بوسیله یک جک آلومینیومی کوچک وارد جک 3.5 میلیمتری زیر گوشی شما شده و اطلاعات خود را بر روی برنامه مخصوص همین گجت نشان می دهد.وزن این گجت حدود 38 گرم می باشد.

این محصول در 3 سطح عرضه می شود که هر کدام توانایی های متفاوتی نسبت به دیگری دارد.ارزان ترین آن Windoo 1 با قیمت 66 دلار و کامل ترین آن یعنی Windoo 3 دارای سنسورهای رطوبت سنج، فشارسنج و دما سنج میباشد که قیمتی حدود 111دلار دارد. دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر