ورود گوگل به عرصه فروش نام دامنه

ورود گوگل به عرصه فروش نام دامنه

0

از امروز می تونید دامنه‌های خود رو از طریق گوگل خریداری کنید. شما می تونید مراحل خرید رو از طریق صفحه گوگل مربوط به خودتان پیش ببرید و مبلغ دامنه رو از طریق کیف پول گوگل یا همان Google Wallet پرداخت کنید و دامنتون رو از بخش برنامه‌های گوگل مدیریت کنید.

اما در حال حاضر شما واقعاً نام دامنتون رو از گوگل نمی‌خرید و این مسئله در آینده ممکنه که تغییر بکنه. گوگل این سرویس رو به‌تازگی معرفی کرده و اعلام کرده که در حال آزمودن و خطایابی این سیستم هستند و درخواست‌های ثبت دامنه رو از طریق سرویس‌های شرکت‌هایی مثل GoDaddy و eNom ثبت می‌کنند و در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

گوگل اعلام کرده که می‌خواهد که نحوه ثبت دامنه را بسیار ساده و راحت کند ولی برای اجرای آن به‌طور کامل هنوز آمده نیست و این سرویس را در حال حاضر به عده‌ی کمی از کاربران خود ارائه می‌دهد. همچنین گوگل اعلام کرده که برای ارائه این خدمات با شرکت‌های سازنده وب‌سایت همچون Shopify، Weebly، Squarespace و Wix همکاری خواهد داشت.

شما ایده‌ای برای ساخت یک سایت جدید دارید؟ از طریق لینک زیر به سایت دامنه گوگل بروید و درخواست کد فعال‌سازی بدهید، شاید شما هم بتوانید از خدمات دامنه گوگل استفاده کنید.

http://domains.google.com

برچسب ها: 


دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر