MX Player بهترین پخش کننده ویدئویی برای آندروید

MX Player بهترین پخش کننده ویدئویی برای آندروید

0

پخش کننده های ویدئویی زیادی برای آندروید وجود دارند و انتخاب یکی از اونها به عوان بهترین کار بسیار سختی هستش با این حال بر اساس تجربه و با کنار هم قرار دادن مجموع ویژگی های خوب و بد میشه MX Player  رو یکی از بهترین پلیرها برای آندروید دونست.

از جمله ویژگی های خوب MX Player می توان به توانایی آن در پخش اکثر فرمت ها موجود صوتی و تصویری اشاره کرد، که توسط بسته ای از کدک ها بر روی این پلیر محبوب نصب می شود. این کدک ها برای دستگاهای آندرویدی با پردازنده های مختلف ایجاد و بهینه سازی شده است.

این پلیر قدرتمند می تواند فرمت های .3gp .avi .divx .f4v .flv .mkv .mp4 .mpeg .mov .vob .wmv .webm .xvid و ... را پخش نماید.

در ویدئوهایی که دارای چند صدا هستند یا به عبارتی چند زبانه هستند به راحتی با دگمه ای که در گوشه ی صفحه قرار دارد می توانید صدای در حال پخش را تغییر دهید.

با MX-Player می توانید به راحتی ویدئوهای اینترنتی را استریم کنید و به صورت آنلاین تماشا کنید.

ژستجر ها یا تشخیص حرکات انگشتان یکی از بهترین ویژگی های MX-Player  می باشد. براحتی می توانید با حرکت انگشتان بر روی صفحه شدت نور صفحه، میزان صدا، عقب و جلو کردن زیرنویس و فیلم، بزرگنمایی و کوچک نمایی فیلم و زیرنویس را انجام دهید.

از جمله دیگر ویژگی های خوب MX-Player می توان به مشاهده ویدئو در زمان جلو و عقب کردن فیلم اشاره کرد که کمک به سزایی در پیدا کردن لحظه دلخواه در ویدئوی در حال نمایش دارد.

این پلیر همچنین می تواند اکثر فرمت های زیر نویس شامل .ssa , .ass , .smi , .srt , .sub , .mpl , .psb , .txt و ... را نمایش دهد.

MX-Player را می توان بر روی آندروید ورژن 2.1 و بالاتر نصب کرد، همچنین MX-Player پردازندهای ARM v5TE و بالاتر, MIPS32 rev.2, Intel x86 را پشتیبانی می کند.

جدیدترین نسخه رایگان این پلیر و کدک های آن را می توانید از لینک های زیر دانلود نمایید:

در صورتیکه پس از اولین اجرای MX-Player با پیام دانلود کدک مواجه شدید نسبت به دانلود کدک مورد اشاره در برنامه اقدام کنید، در غیر اینصورت نیازی به نصب کدک نیست.

MX Player

MX Player 1.7.28

Codec

ARMv5 Codec 1.7.28
Codec for ARMv5 type CPU.
ARMv6 Codec 1.7.28
Codec for ARMv6 type CPU.
ARMv6+VFP Codec 1.7.28
Codec for ARMv6+VFP type CPU. 
For devices including Samsung Galaxy A, HTC Legend, etc.
ARMv7 (Tegra2) Codec 1.7.28
Codec for ARMv7 type CPU, mostly useful for NVIDIA® Tegra™ 2.
For devices including Motolora Atrix, Galaxy Tab 10.1, LG Optimus 2X, Motorola XOOM, ASUS Transformer TF101, Acer Iconia Tab A500, etc.
MIPS Codec 1.7.28
Codec for MIPS32 rev.2 type CPU.
Intel x86 Codec 1.7.28
Codec for x86 type CPU.

برچسب ها: 


دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر