دوربینی برای تمامی زاویه ها با لنز 360 درجه

دوربینی برای تمامی زاویه ها با لنز 360 درجه

0
0
11

به دنبال قابلیت های جذابی که دوربین های 360 درجه ای دارند یک گروه از طراحان جوان و مهندسان فرانسوی دوربین فیلم برداری جمع و جوری را در ابعاد 360 × 300 طراحی کرده اند که می تواند با کیفیت  2048 *1024  و 30 فرم بر ثانیه فیلم و عکس بگیرد.

در طراحی این دوربین از یکی از میوه ها (گلابی) الهام گرفته شده است و با استفاده از 3 دوربین 185 درجه ای تمام جهت ها را پوشش داده است.لنز این دوربین ها 8 مگاپیکسلی است و خروجی فیلمهای آن MP4 و عکسهای JPG می باشد.

تیم تحقیقاتی نزدیک به دوسال بر روی این پروژه کار کرده و درون آن یک تراشه پیشرفته کنترل نوری قرار داده تا کیفیت دوربین ها بهتر شود.

این دوربین دارای 180 گرم وزن می باشد و توانایی GPS آن اجازه ثبت نقطه ی جغرافیایی را به افراد می دهد.

روی دستگاه یک LED جذاب برای دادن پیغام های لازم قرار دارد، توان این دستگاه را یک باتری لیتیومی تامین می کند و شیار کارت حافظه آن تا 64 گیگابایت قابل ارتقا است

وجود WIFI در این دوربین اجازه کنترل آن را از طریق اسمارت فون یا تبلت و لب تاپ و نصب برنامه مخصوص آن و از راه دور را هم می دهد.

360cam است که توسط یک سری لوازم جانبی از جمله کلاه لنز در زیر آب ، نصب و استقرار ایدز برای دست آزاد و استفاده از عمل وقدرت بیش از اترنت ( پو ) آداپتور برای شارژ دستگاه می کنند و نظارت تصویری، کامل می شود.

همچنین یک لامپ آداپتور سوکت نور برای اتصال دستگاه به پریز برق استاندارد وجود دارد. که شما می توانید بوسلیه نصب آن در وسط اتاق از و رفتن به مسافرت خانه ی خود را لحظه به لحظه کنترل کنید.

این دستگاه در رنگهای بسیار متنوع و جذاب رونمایی شده است.

انتظار می رود این دستگاه در ماه نوامبر و به قیمت 499 دلار در امریکا بفروش برسد.

 دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر